Sex and the City

Parfémy Sex and the City jsou inspirovány New Yorkem a samozřejmě kultovním seriálem Sex ve městě. Autoři seriálu si řekli, proč nevyužít popularitu i mimo filmový průmysl a rozhodli se nabídnout nadšeným divákům také exkluzivní originální parfémy. Vonné kompozice zachycují rušný život ve velkoměstě, temperament, smyslnost a nespoutanost.

Vůně uzavřené ve stylových flakónech symbolizují touhu vychutnat si život plnými doušky. Patří k těm vůním, které nenazýváme univerzálními. Jejich výraz je totiž opravdu nezaměnitelný a dobře slouží k určitým příležitostem. Například luxusní parfém Sex and the City „Sex and the City“ se výtečně hodí hlavně pro večerní nošení – do společnosti přátel i na velkou párty. Najdete v něm snoubení sladkých bobulí, mandarinky, pomeranče a rybízu. Květinovou složku tvoří gardénie, jasmín a pomerančovník. V závěru pak hraje hlavní roli santalové dřevo, jantar a karamel.

Pro podobné příležitosti je určen i parfém Sex and the City „By Night“. Dokonale podtrhne vaši osobnost a udělá z vás hvězdu večera. Parfém je připraven okouzlit všechny temperamentní a dynamické ženy. Sex and The City „Sunrise“ je naopak vůní evokující sluncem provoněný den, snídani v kavárně, den nabitý zážitky. Je to vůně jako stvořená pro denní nošení. Plná čerstvých tónů mandarinky, broskve, bergamotu a šťavnatých červených plodů. V roce 2014 byla na trh uvedena vůně Sex and The City „Sunset“ inspirovaná východem a západem slunce v New Yorku. Charakterizuje ji elegance, kombinace smyslnosti a něžnosti. Velmi dobře dodává pocit jedinečnosti a věrně vás doprovodí celým dnem od rána až do večera.

Ač jsou hlavními hrdinkami seriálu Sex ve městě především ženy, není v něm rozhodně zapomenuto ani na muže a stejný přístup byl zvolen i při výrobě parfémů. Pánům určitě  přijde vhod svěže kořeněný Sex In The City Sharp, elegantní Sex In The City Smart či mužný Sex In The City Style.

Inspirujte se životem hrdinů Sexu ve městě. Užijte si vzrušující chvíle zahaleni do jedinečné vůně parfémů Sex and the City. Určitě oceníte nejen vonné kompozice, ale také nadmíru stylové flakóny a velmi příznivou cenu.

celý text skrýt text

Máte vybráno

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014