Sally HansenGrowth profesionální nehtová kúra pro růst nehtů

8×
Sally Hansen Growth profesionální nehtová kúra pro růst nehtů
Sally Hansen Growth profesionální nehtová kúra pro růst nehtů
13.3 ml
148

Kód: SHN1492 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Sally Hansen Growth
Vlastnosti

Popis:
Sally Hansen Growth profesionální nehtová kůra je speciální proteinový komplex, který urychluje růst vašich nehtů. Sojové proteiny vážou vlhkost nehtů a posilují je, bez toho aniž by byly křehké. Keratin chrání nehty proti štěpení, lámání a praskání. Kolagen a obsažené multivitaminy stimulují zdravý růst nehtů. Sally Hansen Growth profesionální nehtová kúra chrání a vyživuje vaše nehty, aby byly krásné, lesklé a dlouhé. Přesně takové jaké si je přejete.

Účinky:

  • vyživuje a hydratuje nehty
  • podporuje zdravý růst nehtů
  • urychluje růst nehtů
  • chrání proti praskání, štěpení a lámání

Složení:

  • keratin
  • hydrolyzovaný sojový protein
  • kolagen
  • vitaminy

Jak aplikovat:
Před použitím jemně protřepte. Na suché čisté nehty naneste jednu tenkou vrstvu, každý druhý den.
Možno použít také jako podkladový lak. Naneste jednu vrstvu pod 2 vrstvy vašeho oblíbeného odstínu Sally Hansen laku na nehty.
Používejte jako ochranný lak. Naneste jednu vrstvu, jako neviditelnou ochranu laku na nehty.

Vlastnosti

Účinek
zpevnění

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.

Recenze Sally Hansen Growth8