RYOR Ryamar

kosmetická sada I.

1×
RYOR Ryamar kosmetická sada I.
RYOR Ryamar kosmetická sada I.
RYOR Ryamar kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
145

Kód: RYO1070 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: tekuté mýdlo s amarantovým olejem pro velmi citlivou pleť 50 ml + denní krém s amarantovým olejem a hedvábím pro velmi citlivou pleť 30 ml + krém s amarantovým olejem pro velmi citlivou pleť 30 ml + tělové mléko s amarantovým olejem pro citlivou, normální až suchou pleť 50 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
RYOR Ryamar
kosmetická sada I. | 145

Vlastnosti

Podle problému pleti
citlivá a alergická pleť
Typ pleti
pro všechny typy pleti včetně citlivé
Typ pokožky
citlivá, pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce RYOR

Ryor je česká přírodní kosmetika, která vznikla v roce 1991. Ryor nabízí vysokokvalitní produkty pro péči o celé tělo, pleť, vlasy i přípravky na opalování. Výrobky Ryor jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které pokožce poskytují vše, co potřebuje pro svůj zdravý a přirozený vzhled.

Značka Ryor byla založena s myšlenkou přinést na trh opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vysoce účinná a dostupná každému. Za dobu svého působení již značka Ryor získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

Všechny kosmetické přípravky Ryor jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích firmy. Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech. Všechny produkty Ryor jsou schvalovány a přísně kontrolovány Státním zdravotním ústavem v Praze.