Fialová rtěnka

Nebojte se fialové rtěnky a zvýrazněte své rty jedinečným způsobem! Fialová rtěnka je skvělou volbou pro černovlásky, zelenoočky a ženy s bledou pletí. Některý z odstínů fialové ale sluší každé z nás. Najděte si tu správnou barvu a užijte si dokonale sladěný a originální make-up. Bude to lila, purpurová nebo ultraviolet?

 

Jaký odstín fialové rtěnky vybrat?

  • Světle fialová rtěnka s růžovým podtónem v lesklém provedení opticky zvětší úzké rty. 
  • Tmavě fialová rtěnka i v matné variantě je skvělou volbou pro plné rty.

Pokud máte často suché rty, vybírejte mezi hydratačními fialovými rtěnkami. A pokud vám rtěnka obvykle ze rtů rychle mizí, volte dlouhotrvající neslíbatelné fialové rtěnky, které vám vydrží na rtech celý den i večer. 

Náš tip: Slaďte si do fialova celý make-up i outfit! Použijte fialové oční stíny, nalakujte si fialově nehty nebo použijte nějaký fialový doplněk. Pamatujte ale, že méně je více, a nepřežeňte to.

Než nanesete tmavě fialovou rtěnku…

Na důkladnou péči o rty byste měli pamatovat vždy. V případě tmavých odstínů rtěnek, a hlavně těch matných, ale ještě o trochu více. Tmavé odstíny totiž mohou zvýraznit nedokonalosti v obličeji i na rtech. Před aplikací použijte peeling a po něm hydratační masku na rty! A nezapomínejte ani na balzám na rty, který by měl být součástí každé kabelky.

Vyberte si kvalitní rtěnku, která vás nezradí! Vsaďte na lesklou či matnou fialovou rtěnku Maybelline, L´Oréal Paris, GA-DE nebo Lancôme. Ráda střídáte barvy? Přidejte si k objednávce i klasickou červenou nebo extravagantní černou rtěnku!

celý text skrýt text

Máte vybráno
  • Fialový
Filtr
Doporučeno