Roja Parfums Scandal

parfém pro ženy 50 ml

Roja Parfums Scandal parfém pro ženy 50 ml
Roja Parfums Scandal parfém pro ženy 50 ml
Roja Parfums Scandal parfém pro ženy 50 ml
Roja Parfums Scandal parfém pro ženy 50 ml
Roja Parfums Scandal parfém pro ženy 50 ml
Roja Parfums Scandal parfém pro ženy 50 ml
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: ROJ0258 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Roja Parfums Scandal
parfém pro ženy 50 ml | 10 720

Popis parfému Roja Parfums Scandal

Scandal je květinová vůně pro ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Parfém Roja Parfums Scandal je vůní pro ženy, které jsou rády středem pozornosti.

„Pamatuji si, že když jsem se poprvé setkal s vůní tuberózy, byl jsem přímo v šoku, že květina může být tak moc smyslná. Když vdechnete její vůni, stane se téměř narkotickou. Miluji, jak vás přenese ke slunci, pryč od šedé oblohy Anglie. Spojil jsem ji s dalšími bílými květy, a vytvořil tak efekt, který je současně květinový, slunečný a hluboce smyslný,“ uvádí Roja Dove k vůni Roja Parfums Scandal, parfému, který slibuje, že „zajistí, aby se o vás mluvilo“. To ostatně naznačuje již název: „Skandál“.

Vůně Roja Parfums Scandal se v hlavě otevírá akordy bergamotu. V srdci zavoní konvalinka, frézie, růže stolistá, květy pomerančovníku, gardénie, jasmín z Grasse a tuberóza a základ sestává z tónů santalového dřeva, kořene kosatce a pižma. Celkové aroma, poutavě spojující vůni bohatého bílého květinového pugétu (s tuberózou v čele) s citrusovou stránkou a sladkými a ovocnými aspekty, je sladké, svěží i hřejivé a především nesmírně smyslné.

Srdcem této smyslné kytice bílých květů je tuberóza, která se nádherně prolíná s jasmínem, růží, gardénií, konvalinkou, květy pomerančovníku a frézií. Kompozici osvěžuje bergamot a prohřívá santalové dřevo, pižmo a kořen kosatce. Neodolatelně, až narkoticky smyslná vůně v kombinaci s poutavými svěžími doteky činí z nezaměnitelného a nepřehlédnutelného parfému Roja Parfums Scandal další nesmírně zdařilou ukázku výjimečnosti parfumérského umění Roji Dove.

Balení Roja Parfums Scandal je přepychové a současně jemně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Scandal je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Scandal je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Scandal se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe však vynikne za jarních večerů. Navždy si získá především milovnice originálních bílých květinových vůní s dominantní rolí narkotické tuberózy a výraznou citrusovou stránkou. Zamilují si ji také dámy, které si dokáží skutečně vychutnat pozornost okolí. Svou nositelku zahalí Roja Parfums Scandal do nesmírně smyslného a současně svěžího aroma a dokonale podtrhne její odvážné sebevědomí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Scandal dokonalým dárkem pro blízkou ženu, které chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Scandal - smyslný a svěží květinový parfém pro ženy, které jsou rády středem pozornosti.

Složení

Hlava
bergamot
Srdce
frézie, gardénie, jasmín, konvalinka, květ pomerančovníku, růže stolistá, tuberóza
Základ
kořen kosatce, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Scandal

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!