Roja ParfumsScandal parfém pro muže

Roja Parfums Scandal parfém pro muže
Roja Parfums Scandal parfém pro muže
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
10 730

Ušetříte 14%
9 163
50 ml
4 ks skladem | Kód: ROJ0264
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 1. 2022

Scandal je fougerová vůně pro muže od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Parfém Roja Parfums Scandal je vůní pro muže, kteří jsou rádi středem pozornosti.

„Jedna má kamarádka mi řekla: ’Sáhla bych po každém muži, který by takto voněl.’ Nadchlo mě to, protože jsem věděl, že jsem dosáhl efektu, který jsem chtěl vytvořit, jelikož to bez pochyb fungovalo,“ uvádí Roja Dove k vůni Roja Parfums Scandal, parfému, který slibuje, že „zajistí, aby se o vás mluvilo“. To ostatně naznačuje již název: „Skandál“.

Vůně Roja Parfums Scandal se v hlavě otevírá akordy citronu, bergamotu, listů pomerančovníku, máty peprné, levandule, bazalky a estragonu. V srdci zavoní konvalinka, růže stolistá, jasmín z Grasse a fialka a základ sestává z tónů rebarbory, kardamomu, hřebíčku, muškátového oříšku, mechu, pačuli, vetiveru, tonka fazolí, labdana, ambry, pižma a cedrového, kašmírového a santalového dřeva. Celkové aroma, poutavě spojující ve fougerové kompozici aromatické, dřevité a citrusové stránky se svěže pikantními a zelenými aspekty, je svěží a suché i sladké, kořenité, hřejivé a smyslné.

Bazalka, máta, levandule a estragon dodávají svou zřetelnou aromatickou svěžest směsi bergamotu, citronu a pomerančových listů. Kompozici doplňují o sladké doteky jasmín, fialka, růže a konvalinka a prohřívají ji vzácná dřeva a koření. To vše v zajetí vetiveru, pačuli a mechových tónů s neobyčejnou notou rebarbory a na smyslném základu z ambry, pižma, kožovitého labdana a tonka fazolí. Nezaměnitelnou a nepřehlédnutelnou vůní Scandal Roja Dove opět dokázal, že jeho parfumérská tvorba stojí za pozornost i těch nejnáročnějších znalců.

Balení Roja Parfums Scandal je přepychové a současně mužně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Scandal je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Scandal je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Scandal se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe však vynikne za jarních a letních dnů. Navždy si získá především milovníky originálních fougerových vůní s výraznou aromatickou, dřevitou a citrusovou stránkou a také ty, kdo si opravdu vychutnávají pozornost okolí. Svého nositele zahalí Roja Parfums Scandal do působivého pikantního, svěžího i hřejivého aroma a dokonale podtrhne jeho odvážné sebevědomí.

Roja Parfums Scandal - mistrovský aromatický fougerový parfém pro muže, kteří jsou rádi středem pozornosti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
máta, citron, bazalka, list pomerančovníku, levandule, estragon, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
konvalinka, fialka, růže stolistá, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
labdanum, muškátový oříšek, ambra, pačuli, kardamom, hřebíček, rebarbora, cedr, tonka fazole, pižmo, mech, vetiver, kašmírové dřevo, santalové dřevo
Druh vůně
aromatická, kořenitá

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!