Roja Parfums Danger parfém pro ženy

Roja Parfums Danger parfém pro ženy
Roja Parfums Danger parfém pro ženy
50 ml

Kód: ROJ0250 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Roja Parfums Danger
Složení

Danger je orientální vůně pro ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Nesmírně smyslný parfém Roja Parfums Danger je až nebezpečně přitažlivou vůní, které nelze odolat.

„Nabitý mocnými afrodiziaky - tento výtvor není nebezpečný pro ženu, která jej nosí - je nebezpečný pro muže, který ho ucítí,“ uvádí Roja Dove k parfému Danger a rozhodně nepřehání. Roja Parfums Danger se vyznačuje až nebezpečnou (jak koneckonců naznačuje už název - „Nebezpečí“) afrodiziakální mocí. Pánové, přistupte k ženě vonící parfémem Danger, přivoňte a nezapomeňte: „Byli jste varováni...“

Vůně parfému Danger se v citrusové hlavě otevírá akordy bergamotu, citronu, grapefruitu a mandarinky. V květinovém srdci zavoní růže stolistá, jasmín z Grasse, ylang-ylang, gardénie a fialka, doplněné překvapivou broskví a smyslný základ sestává z tónů hřebíčku, pačuli, santalového dřeva, vanilky, tonka fazolí, kořene kosatce a pižma. Celkové aroma, v orientální kompozici svůdně propojující vůni květů s pudrovitými a dřevitými stránkami a sladkými, balzámovými a citrusovými aspekty, je bohaté i jemné, svěží, sladké i hřejivé a především nesmírně smyslné.

Roja Parfums Danger je bohatou, svůdnou kyticí, ve které se k - Rojou velmi oblíbeným - květům jasmínu, růže a ylang-ylang přidávají opojná gardénie a fialka. Kyticí osvěženou citrusy a krémově hebkou díky spojení broskve se santalovým dřevem, pačuli, vanilkou a hřebíčkem. To vše podtrhují v základu vzácný kořen kosatce a pižmo. Parfém Danger je jednoduše neodolatelný, je vůní, po jaké ženy touží a která vyvolává touhu v mužích.

Balení Roja Parfums Danger je přepychové. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Danger je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Danger je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Danger se hodí na denní i večerní nošení. Nejlépe vynikne na podzim. Navždy si tento nebezpečně smyslný parfém získá především milovnice originálních orientálních vůní s výraznou pudrovitou stránkou a samozřejmě každou ženu, která je připravena svádět. Své nositelce pomůže Roja Parfums Danger stát se zcela neodolatelnou. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Danger dokonalým dárkem pro blízkou ženu, které chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Danger - nebezpečně smyslný orientální parfém pro ženy, které se nebojí být svůdné.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka, bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, gardénie, fialka, růže stolistá, broskev, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pižmo, kořen kosatce, vanilka, pačuli, hřebíček, tonka fazole
Druh vůně
orientální

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Danger