Roger & Gallet Carnation

mýdlo

Roger & Gallet Carnation mýdlo
Roger & Gallet Carnation mýdlo
Roger & Gallet Carnation mýdlo
Roger & Gallet Carnation mýdlo
Roger & Gallet Carnation mýdlo
Roger & Gallet Carnation mýdlo
Roger & Gallet Carnation mýdlo
Roger & Gallet Carnation mýdlo
100 g
239

Kód: ROG1203 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 27. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 27. 3. 2019
Roger & Gallet Carnation
100 g | 239

Popis kosmetiky Roger & Gallet Carnation

Popis:
Mýdlo Roger & Gallet Oeillet Mignardise dlouhodobě provoní pokožku rukou svěží kombinací bergamotu, santálového dřeva a růže. Jeho speciální složení a výroba podle tradičních, rukodělných postupů z něj dělá mýdlo nejvyšší jakosti a poskytuje tu nekvalitnější možnou péči.
Parfémované mýdlo Roger & Gallet Oeillet Mignardise chrání a stimuluje vitální funkce pokožky. Mýdlo se dá uschovat do praktické krabičky, která je vhodná pro cestování a vleze se i do kabelky. Mýdlo zajišťuje pokožce rukou svou pěnivostí dokonalé očištění, zvláčnění a zanechá ji příjemně hebkou.

Účinky:

  • zvláčňuje a zjemňuje pokožku
  • stimuluje vitální funkce pokožky
  • jemně čistí pokožku
  • provoní pokožku intenzivní vůní
  • v praktickém balení vhodné na cestování

Složení:

  • glycerín – zvlhčuje pokožku, zabraňuje vysoušení
  • olej ze sladkých mandlí - zjemňuje pokožku a chrání její rovnováhu

Typ pokožky:
Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Napěňte mýdlo ve vlhkých rukou a omyjte ruce podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
mýdlo
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Roger & Gallet

Historie francouzské značky Roger & Gallet sahá až do 18. století, kdy Jean-Marie Farina vytvořil legendární kolínskou vodu Eau de Cologne Extra Vielle. Tu od něj pravidelně kupoval i sám Napoleon I. Bonaparte. Mezi další zajímavosti patří skutečnost, že tato společnost jako první na světě začala vyrábět kulatá tuhá mýdla. Dnes Roger & Gallet dodává na trh kvalitní vysoce přírodní kosmetiku a luxusní parfémy.
Roger & Gallet zaměstnává přední odborníky na takzvanou aromachologii – tedy vědní obor zabývající se vlivem vůní na lidské chování. Produkty obsahují přírodní éterické oleje získávané ze vzácných druhů rostlin. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž jejich elegantní a výrazné obaly, silně evokující éru Art Deco.
Přípravky Roger & Gallet procházejí dermatologickými testy a mohou je používat i osoby s citlivou pokožkou. Ve složení drtivé většině z nich nenaleznete žádné silikony, parabeny ani umělá barviva. Toaletní vody jsou zpravidla inspirované světovými zahradami – například v případě Bois d'Orange se jedná o skvostné zahrady u palácového komplexu Alhambra.
Kromě výše zmíněné kolínské Roger & Gallet samozřejmě nadále nabízí i svá slavná parfémovaná mýdla. K dispozici je celá řada druhů – Vanille, Carnation, Bois de Santal, Bouquet Impérial, Lotus Bleu atd. Za pozornost jistě stojí také tekutá mýdla s exotickými přísadami typu bambucké máslo (extrakt ze semen stromu máslovníku afrického).
Značka Roger & Gallet jistě zaujme všechny jedince, kteří patří k příznivcům aromaterapie, chtějí vyzkoušet jednu z nejvyhlášenějších kolínských vod všech dob, shánějí prvotřídní parfémovaná mýdla.