Rochas Femme toaletní voda pro ženy

10×
Rochas Femme toaletní voda pro ženy
Rochas Femme toaletní voda pro ženy
100 ml
769

Kód: ROS0024 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 12. 4. 2021

Popis Rochas Femme
Složení

Rochas Femme můžeme v současnosti považovat za klasickou vůni, vždyť její originál vznikl již v roce 1943 a byl inspirován filmy ze 40.let. Jedná se o vůni ovocně cypřišovou, hřejivou a je proto ideální zejména pro nošení do chladnějších dní či večerů.

Ovocná složka tuto toaletní vodu otevírá i uzavírá. Zpočátku nošení vůně je poutající zejména silná vůně švestky, ale o mnoho hodin později vás příjemně překvapí šťavnatá vůně broskve. Ovšem je to koření v kombinaci s lehce sladkými tóny květin, díky kterým je vůně Femme považována za stálici světa parfémů. Velice výrazné je především aroma kmínu či hřebíčku. Především jsou to pak akcenty jasmínu, růže a fialky, které kořeněnou esenci obklopují a dotvářejí. Nádech vanilky a pačuli pak dodává vůni jemný a přitažlivý ráz.

Toaletní voda Femme je velice nevšední, ale harmonickou, kombinací. Koktejl esencí květin, ovoce a koření je velice jemný, ale zároveň dokáže upoutat pozornost, jeho nositelka bude nepřehlédnutelná. Zároveň je však tato vůně velmi osobní, každý si díky ní dokáže vybavit ty nejintimnější momenty svého života.

Parfémy Rochase jsou velice unikátní, nejsou univerzální. Taktéž platí i pro vůni Femme. Ta se stane ideálním doplňkem každé ženy, která svou ženskost ráda a důrazně vyzdvihne. Esence se také výborně hodí pro ženy se zdravým sebevědomím a přirozenou přitažlivostí, dokáže obě tyto charakteristiky nenápadně, ale přesto zřetelně, podtrhnout. Původní parfém Femme byl inspirován herečkou Mae West, měl tak ztělesňovat uchvacující krásu bujných tvarů této filmové hvězdy.

Femme je ideální zejména pro nošení do společnosti, dokáže strhnout veškerou pozornost na svou nositelku.
Díky své nadčasovosti tato vůně bude ideálním dárkem pro ženu jakéhokoliv věku.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
švestka, dřevo, broskev, kmín
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, růže, fialka, hřebíček
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dub, vanilka, pačuli
Druh vůně
ovocná, chypre

O značce Rochas

Rochas je módní dům založený v roce 1925 Marcelem Rochasem, který jako první na světě navrhl 2/3 kabáty a sukně s kapsami. Rochas proslul ale zejména díky svému podpisu u parfémů Femme, v podobě růžové krabičky s černou krajkou.
Jeho slavný parfém Femme byl v roce 1990, 35 let po Rochasově smrti, znovu uveden do prodeje. Značku Rochas dnes vyhledávají takové celebrity jako je Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez nebo Sarah Jessica Parker. Zkuste nenapodobitelné vůně značky Rochas i vy a určitě nebudete litovat!

Recenze Rochas Femme10