Rimmel 60 Seconds Flip Flop lak na nehty

Rimmel 60 Seconds Flip Flop lak na nehty
Rimmel 60 Seconds Flip Flop lak na nehty
odstín 814 Chrome Hunter 8 ml

Kód: RIM02084 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Rimmel 60 Seconds Flip Flop
Vlastnosti

Lak na nehty Rimmel 60 Seconds Flip Flop vám zajistí upravené nehty nejen na rukou, ale i na nohou. Byl speciálně vyvinut, aby vydržel i velkou zátěž v sandálech nebo jiné obuvi, a tak se můžete chlubit dokonalou pedikúrou každý den v roce.

Vlastnosti:

  • vydrží na nehtech až 10 dní
  • díky vysoké pigmentaci a lesku stačí jedna vrstva laku
  • pohodlně se nanáší a rychle zasychá

Jak aplikovat:
Lak nanášejte na suché a odmaštěné nehty a nechte několik vteřin zaschnout. V případě potřeby můžete aplikovat druhou vrstvu a poté svrchní bezbarvý lak pro ještě delší výdrž.

Vlastnosti

Odstín
šedý, stříbrný
Typ laku
rychleschnoucí
Efekt
lesklý, dlouhotrvající

Napsali jsme o Rimmel 60 Seconds Flip Flop
Články

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.

Recenze Rimmel 60 Seconds Flip Flop