Rasasi Afshan

parfémovaná voda unisex 100 ml

9×
Rasasi Afshan parfémovaná voda unisex 100 ml
Rasasi Afshan parfémovaná voda unisex 100 ml
Rasasi Afshan parfémovaná voda unisex 100 ml
Rasasi Afshan parfémovaná voda unisex 100 ml
Rasasi Afshan parfémovaná voda unisex 100 ml
Rasasi Afshan parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml
359

Kód: RSS0107 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Rasasi Afshan
100 ml | 359

Popis parfému Rasasi Afshan

Rasasi Afshan je neobyčejná orientální vůně, kterou mohou nosit jak ženy, tak i muži. Parfém v sobě ukrývá jedinečné kouzlo Orientu, které vám propůjčí smyslnost a nonšalanci. Vůně Afshan se ukrývá v originálně navrženém flakonu s ozdobným modrým uzávěrem.

Samotný počátek vůně Rasasi Afshan je tvořený svůdnými květinovými tóny, které okamžitě uchvátí vaši mysl. V srdci se nacházejí opojné esence pestrobarevného koření, které se dokonalým způsobem propojuje s podmanivým základem vůně. Zde se ukrývá živočišná ambra, která je doplněna tajuplnými akordy hřejivého dřeva. Tento elegantně svůdný parfém značky Rasasi je navržen tak, abyste jej mohli použít pro každou příležitost.

Obklopte se aurou pravého luxusu a vyzkoušejte vášnivý unisexový parfém Rasasi Afshan! Vůně značky Rasasi jsou celosvětově oblíbené a žádané. Jejich výjimečnost spočívá v dokonalé kombinaci tradičních prvků a moderního stylu. Parfémy Rasasi jsou navíc známé svojí bohatostí a dlouhou výdrží.

Složení

Hlava
květinové tóny
Srdce
koření
Základ
ambra, dřevo
Druh vůně
orientální

O značce Rasasi

Rasasi Perfumes Industry je rodinný podnik, založený v roce 1979 v Dubaji Abdulem Razzak Kalsekarem. V jeho vizi nyní pokračuje šest jeho synů a v průběhu tří dekád si Rasasi vybudovala pověst energické průkopnické značky, vytvářející jedny z nejlepších a nejexkluzivnějších parfémů na světovém trhu.
Stále známější značka s širokou světovou působností získala své vynikající renomé díky stabilní kvalitě, luxusu a eleganci svých produktů. V nabídce má parfémy pro muže, ženy a unisex a to jak orientální, tak západního stylu.
Za cíl si neklade značka Rasasi nic menšího, než být trvalým lídrem na světovém trhu ve vývoji, výrobě a prodeji inovativních, kvalitních a prvotřídních parfémů a souvisejících produktů. Zakládá si na silných, kvalitních vztazích se svými zákazníky, trvalém růstu a vědeckém pokroku ve vývoji parfémů. Vlastní divize pro výzkum a vývoj neúnavně pracuje na dalšíh inovacích.
Parfémy značky Rasasi nabízí širokých výběr vůní vyjadřujících osobnost svého nositele. Značka Rasasi znamená široký výběr parfémů v orientálním i západním stylu lákajících nejen svou kvalitou a osobitostí, ale také exoticky znějícími jmény a inspirativními flakony.

Recenze Rasasi Afshan

Přidat novou recenzi

4.0
9 recenze
4
3
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem