Prada Olfactories Cargo De Nuit parfémovaná voda unisex

Prada Olfactories Cargo De Nuit parfémovaná voda unisex
Prada Olfactories Cargo De Nuit parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: PRA02877 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Prada Olfactories Cargo De Nuit
Složení

Rouškou záhady je zahalena unisex parfémovaná voda Prada Olfactories Cargo De Nuit. Pod jejím víčkem se ukrývá zcela unikátní vonná kompozice, která je pozvánkou na tajuplnou noční plavbu po vlnách oceánu. Prožijete s ní dosud nepoznané.

  • svěží dřevitá vůně s ambrovými tóny
  • k vůni patří hedvábný sáček který ji doplňuje a odráží její charakter
  • neotřelá vůně vynikne během dne i při večerních událostech

Složení vůně
Nový zážitek vám dopřeje hned úvodní kombinace jemného pižma s čistými tóny aldehydů, které se po chvíli setkají s vůní minerálů a dřeva, aby se mohly dokonale propojit. To vše je završeno hřejivým ambroxanem a kumarinem, které dodávají vonné kompozici výjimečnou intenzitu.

Příběh vůně
Vůně Prada Olfactories Cargo De Nuit je součástí 10dílné kolekce Olfactories, která je plná výstřednosti, kontrastů a smyslových zážitků. Můžete se spolehnout, že vonné kompozice těchto luxusních niche parfémů se vymykají všem konvencím, boří zavedená pravidla v parfémářství a nachází půvab v protikladech.

Unikátní bezprecedentní vůně je ukrytá v průhledném flakonu, které zdobí víčko v půlnoční modré a etiketa v nebesky modré. Ta je vyrobena z kůže saffiano, ikonického materiálu značky Prada.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
aldehydy, pižmo
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
dřevité tóny, minerály
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambroxan, kumarin
Druh vůně
dřevitá

O značce Prada

Módní přehlídky značky Prada jsou vždy něčím novým, nečekaným a objevným. Přináší odhalení jedinečných kolekcí, které jsou tvořeny zdánlivě protichůdnými prvky s cílem vyprovokovat reakce – živé, bouřlivé, emocionální i intelektuální. Tento náboj a unikátní přístup v sobě odráží i každý Prada parfém. 

Brilantní nápad, specifická technika nebo exkluzivní ingredience – typická Prada vůně pracuje se všemi těmito prvky, avšak její tvůrci je nadále přetváří.  Rozlámou je na malé kousíčky a propojí je s něčím naprosto nečekaným. Poté je začnou skládat opět dohromady a najednou se stane něco tajemného až mystického. Ty staré, dobře známé vůně jsou znovu objeveny a přetvořeny v něco nového a neskutečného.

Nechte se i vy provést olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Přičichněte k ikonické dámské vůni Prada Candy nebo pánské klasice Prada Luna Rossa a podlehněte kouzlu značky Prada, jednoho z nejvlivnějších módních domů světa.

Recenze Prada Olfactories Cargo De Nuit