Phaedon Turkish Blendparfémovaná voda unisex

Phaedon Turkish Blend parfémovaná voda unisex 100 ml
Phaedon Turkish Blend parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: PHA0136 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Phaedon Turkish Blend
Složení

Parfémovaná voda Phaedon Turkish Blend je ryze Art Deco kompozice, která vás zaujme svojí nevšední originalitou. Turecký tabák a kadidlo jsou hlavním akordem v této netradiční kreaci, která je suchá a úžasně vyvážená.

Vůně Phaedon Turkish Blend je stejně pestrá jako malby, které vytváří umělkyně Tamara de Lempicka. Vibrující zázvor se proplétá s notami sladké skořice. Tato kompozice je zakápnutá delikátním medem. V základu vůně se ukrývá vzrušující pižmo, které je zesíleno teplým pudrovitým benzoinem, který nádherně splyne s vaší pokožkou. Tento parfém je vhodný pro moderní muže i ženy, které jsou stylizované a luxusní. Je to jako nosit teplý, medem a skořicí nasáklý šátek, který vám bude ovívat jemný závan velice kvalitního dýmkového tabáku.

Parfémovaná voda Phaedon Turkish Blend je velice hřejivá vonící kompozice, vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Tato velice univerzální příjemná vůně je vhodná pro denní i večerní nošení v chladnějších měsících. Sluší každému, kdo chce vůni originální a zároveň se touží cítit velice přitažlivě.

Složení

Složení
skořice, med, pižmo, pudrové tóny, benzoin, zázvor
Druh vůně
orientální

O značce Phaedon

p>Parfémy Phaedon - vůně inspirované starověkými kulturami. Phaedon je mladá francouzská značka nikových (niche) parfémů. Za jejím zrodem stojí láska ke kráse, cestování a starověkým středomořským kulturám, která se promítá do všech produktů. Phaedon nabízí špičkově kvalitní toaletní vody, vysoce koncentrované parfemované vody, vonné svíčky a exkluzivní vůně pro domácnost.
Značku Phaedon založili v roce 2011 dva pařížští estéti, A. Phillipe a M. Stromberg, a pojmenovali ji po starořeckém filozofovi, Sokratově žákovi a zakladateli takzvané elidské školy Faidónovi z Élidy (Phaedon of Elis). Faidón se narodil kolem roku 400 př. n. l.  do aristokratické rodiny. Ve válce mezi Spartou a Elidou se dostal do zajetí a byl prodán do otroctví, ze kterého ho vykoupil samotný Sokrates, oslněný jeho důvtipem a krásou. Faidón se poté stal Sokratovým žákem a o mnoho let později jedním z hlavních pramenů filozofie slavného Platóna. Inspiroval mimo jiné jeho slavný dialog Phaedon.
Značka Phaedon, inspirovaná úchvatnou dobou „otců filozofie“, korunuje své jméno, poctu filozofovi Faidónovi, logem nabitým mytologickým významem. Zoomorfní emblém znázorňuje dva asyrské gryfy. Tito bájní tvorové, původně starověké skytské božstvo, které později přejala středověká mytologie a heraldika, byli považování za ochránce zlatých pokladů a dolů v oblasti Střední Asie.
Vůně značky Phaedon jsou vytvářeny ve spolupráci s renomovanými návrháři parfémů, jako je například slavný Pierre Guillaume nebo taktéž vysoce uznávaná Anne-Cecile Douveghan. Hned jedno z prvních děl značky, sladce zemitá toaletní voda pro ženy a muže Phaedon Dzhari, zaznamenalo velký úspěch a patří k nejzdařilejším interpretacím vůně datlí a vína Malaga. Mezi nejpopulárnější parfemované vody, které Phaedon nabízí v nebývale vysokých koncentracích, pak patří například (taktéž unisex) Antigua, úchvatná chyprová ovocná a současně svěže orientální vůně z roku 2013.
Nejen vůně značky Phaedon ale také jejich obaly jsou velmi originální. Flakony z kouřového skla jsou tvarované po vzoru lékárnických lahviček a zdobí je samozřejmě nádherné logo s mytologickou tématikou gryfů. Krabičky jsou dekorované pro značku typickými motivy starověkého středozemního světa. 
Vyberte si z portfolia značky Phaedon některou z vysoce koncentrovaných (30%) parfemovaných vod či toaletních vod a nechte na sebe dýchnout kouzlo dávných mytických časů provoněných bohatým aroma středomoří. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky zrozené z lásky ke kráse a dávným kulturám a s úctou k starověkému důvtipu nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
Phaedon značí parfémy stejně přívětivé, kultivované a dokonalé jako řecká architektura či tunika starověkého filozofa.

Recenze Phaedon Turkish Blend