Prodejna Brno – OC Letmo (1. patro)

O prodejně

V naší parfumerii v 1. patře naleznete přes 500 nejprodávanějších produktových řad z naší nabídky k okamžitému zakoupení. Vybírat můžete nejen z nabídky parfémů, ale také z produktů péče o vlasy, dermo kosmetiky a mnoho dalšího. A to vše za naše internetové ceny! Výdejní místo objednávek pak najdete v 5. patře.

Otevírací doba

pondělí-pátek
8–20 hodin

sobota
9–18 hodin

neděle
9–18 hodin

Kontakt

Obchodní Centrum Letmo (OC Letmo)
Nádražní 2a,
602 00  Brno

Telefon
530 514 014

E-mail
info@notino.cz

Služby prodejny

  • Platba kartou
  • Přímý prodej produktů
  • Prodejna

Jak se k nám dostanete?

Provozovna se nachází v obchodním centru Letmo, naproti budově hlavního nádraží.

Tramvají

Vystoupíte na zastávce Hlavní nádraží, poté se otočíte zády k nádraží a přímo naproti se nachází Obchodní Centrum Letmo. Vyjedete po eskalátoru do 1. patra a zde najdete naši parfumerii a dermo lékárnu.

Trolejbusem

Vystoupíte na zastávce Hlavní nádraží. Přejdete ulici přes přechod na stranu hotelu Grand a zahnete vlevo. Po cca 50 metrech se nachází Obchodní Centrum Letmo. Vyjedete po eskalátoru do 1. patra a zde najdete naši parfumerii a dermo lékárnu.

Autem

Zaparkovat můžete na parkovišti naproti hotelu Grand u autobusového stanoviště. Přejdete ulici přes přechod na stranu hotelu Grand a zahnete vlevo. Po cca 50 metrech se nachází Obchodní Centrum Letmo. Vyjedete po eskalátoru do 1. patra a zde najdete naši parfumerii a dermo lékárnu.

Z ulice Josefská

Přicházíte-li z centra města po ulici Josefská, stačí přijít k zadní části Obchodního Centra Letmo, naše prodejna je v úrovni vstupu.

Virtuální prohlídka 

Další prodejny a výdejní místa Notino

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.