Oriflame Enigma toaletní voda pro ženy

9×
Oriflame Enigma toaletní voda pro ženy
Oriflame Enigma toaletní voda pro ženy
50 ml
515

Kód: OFL0102 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pátek 23. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 23. 4. 2021

Popis Oriflame Enigma
Složení

Osvoboďte své svůdné vnitřní já a všechna skrytá pokušení. Toaletní voda Oriflame Enigma září tajemnou silou, jež bude pro každého záhadou, kterou bude toužit rozluštit. Vtáhněte své okolí do siločar této intenzivní vůně, která působí stejně přitažlivě jako magnet.

  • opojná orientálně květinová vůně
  • inspirována nejslavnějším šifrovacím strojem v historii
  • podpoří záhadnost, tajemnost a šarm ženy

Složení vůně
Nejdříve vás uchvátí okouzlující esence květů i plodů broskvoně spolu s delikátní frézií. Srdce vůně Oriflame Enigma ukrývá magický šarm omamných tónů černé růže, nočního jasmínu a květu pomerančovníku. Základ pak tvoří kombinace hřejivé ambry, sladké vanilky, santalu, pižma a smyslného pačuli, které dodává vonné kompozici hloubku a intenzitu.

Příběh vůně
Tuto atraktivní až mysteriózní vůni, doslova stvořenou ke svádění, navrhl parfémář Ellena Bernard a představena byla v roce 2008. Flakon svůdných křivek zhotovený z tmavě rudého skla je inspirovaný architektonickou strukturou španělského Guggenheimova muzea Bilbao a navrhnul ho designér Fabrice Legros.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
broskev, květ broskvoně, frézie
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
květ pomerančovníku, jasmín, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, orchidej, pačuli, santalové dřevo, pižmo, vanilka
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Oriflame

Oriflame je švédská společnost založená roku 1967. V současnosti nabízí ve více než 60 zemích světa velké množství pleťové a dekorativní kosmetiky, ale také kolekce tělových a vlasových produktů, stejně jako vůně a doplňky. Výrobky Oriflame čerpají inspiraci ze švédské přírody – od rostlin na nespoutaném mořském pobřeží až po květiny na horských loukách.

Společnost si zakládá na neustálé inovaci svých produktů a vyvíjení nových technologií a procesů, díky nimž se budou výrobky pyšnit stále vyšší kvalitou a účinností. Oriflame je  zastáncem ekologicky šetrného a etického procesu výroby – sběr surovin nezatěžuje životní prostředí a produkty jsou testovány výhradně na lidských dobrovolnících.

Recenze Oriflame Enigma9