Nuxe Body relaxační parfémovaná voda

2×
Nuxe Body relaxační parfémovaná voda
Nuxe Body relaxační parfémovaná voda
30 ml
298

Kód: NUX03249 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 26. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 26. 1. 2021

Popis produktu Nuxe Body
Vlastnosti

Pohodlně se usaďte a užijte si ničím nerušenou chvilku odpočinku. Relaxační parfémovaná voda Nuxe Body sladce voní po kokosovém sorbetu, vanilce či bílých květech a pomůže vám uvolnit se po dlouhém, náročném dni. Unavenou pokožku příjemně osvěží a zanechá ji na dotek vláčnou a hedvábně jemnou.

Potěšte své smysly a rozmazlujte pokožku s relaxační parfémovanou vodou Nuxe Body!

Vlastnosti:

  • okamžitě navozuje pocit klidu a pohody
  • podporuje celkové uvolnění a relaxaci
  • sladce voní po kokosu, vanilce a květinách
  • příjemně osvěžuje unavenou pokožku
  • zanechává pokožku vláčnou a hedvábně jemnou
  • obsahuje 95 % složek přírodního původu

Jak aplikovat:
Přímo z rozprašovače nastříkejte na pokožku kdykoliv během dne.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.

Recenze Nuxe Body2