Nivea Men Active Clean

kosmetická sada III.

Nivea Men Active Clean kosmetická sada III.
Nivea Men Active Clean kosmetická sada III.
Nivea Men Active Clean kosmetická sada III.
kosmetická sada III.

Kód: NIV2255 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: balzám po holení Sensitive 100 ml + krém 150 ml + antiperspirant roll-on Black&White 50 ml + sprchový gel Active Clean 250 ml

Nivea Men Active Clean
kosmetická sada III.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti včetně citlivé
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.