Nivea Creme Carekosmetická sada IV. pro ženy

1×
Nivea Creme Care kosmetická sada IV. pro ženy
Nivea Creme Care kosmetická sada IV. pro ženy
kosmetická sada IV. pro ženy

Kód: NIV2207 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Body Milk výživné tělové mléko 400 ml + Creme Care sprchový gel 250 ml + Protect&Care kuličkový antiperspirant 50 ml + Labello Original balzám na rty 4,8 g + kosmetická taška

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ pokožky
suchá
Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o Nivea Creme Care
Články

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.

Recenze Nivea Creme Care