NeutrogenaHydro Boost® Face odličovací mléko

65×
Neutrogena Hydro Boost® Face odličovací mléko
Neutrogena Hydro Boost® Face odličovací mléko
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
159

Ušetříte 6%
200 ml
148

Skladem | Kód: NEU01909
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Pravidelné a důkladné čištění pleti je nezbytným předpokladem pro krásnou, zdravě vypadající pleť. Stejně důležitá je ale dostatečná hydratace. Odličovací mléko Neutrogena Hydro Boost® Face se postará o obojí. Efektivně z pleti odstraní nečistoty a make-up, zároveň však zajistí posílení kožní bariéry, která pak dokáže lépe předcházet ztrátě vlhkosti a nechtěnému vysoušení.

Vlastnosti:

  • šetrně, ale efektivně čistí pleť obličeje, odličuje a odstraňuje make-up
  • posiluje hydratační bariéru pleti, předchází vysoušení a ztrátě vlhkosti
  • kombinuje lehkost čisticího gelu s účinností odličovacího mléka
  • zvlhčuje a zvláčňuje, uzamyká vlhkost uvnitř pleti
  • nevyžaduje dodatečné oplachování
  • hodí se i pro citlivou pleť
  • je dermatologicky testované

Složení:

  • kyselina hyaluronová – zvlhčuje, podporuje regeneraci, posiluje hydratační bariéru pleti, uzamyká uvnitř vlhkost, zabraňuje její ztrátě a vysoušení

Jak aplikovat:
Odličovací mléko Neutrogena Hydro Boost® Face můžete aplikovat každý den. Navlhčete mlékem kosmetický tampon a s jeho pomocí šetrně očistěte pleť obličeje, rtů a očních víček. Nemusíte oplachovat.

Notino tip:
Pokud chcete, aby vaše pleť zůstala i po čištění hydratovaná po celý den, aplikujte také hydratační pleťový krém Neutrogena Hydro Boost® Face, případně lehčí hydratační pleťový gel Neutrogena Hydro Boost® Face.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
čištění
Aktivní látky
kyselina hyaluronová

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.