Mugler Angel Iced Star toaletní voda pro ženy

14×
Mugler Angel Iced Star toaletní voda pro ženy
Mugler Angel Iced Star toaletní voda pro ženy
Nové
50 ml
1 624

Kód: AZZ02925 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Mugler Angel Iced Star
Složení

V horkém létě vás dokonale osvěží dámská toaletní voda Mugler Iced Star, která vás zavede do ledového království. Ve vůni se střetává chlad ledovce s exotickou horkostí. Svěží a sladké tóny vás po jediném přivonění přenesou doprostřed slunného ráje.

  • orientální ovocná vůně
  • limitovaná edice představena v roce 2021
  • vůně jako stvořena na léto

Složení vůně
Vonná kompozice je tvořena sladce svěžími tóny kokosové vody, které se perfektně doplňují s lahodným ananasem a evokují ve vás pravou letní náladu. Vůní prostupují také tóny pačuli a pralinky, které zajistí, že si na této toaletní vodě vytvoříte okamžitě závislost.

Příběh vůně
Krásný flakon vůně Mugler Iced Star ve tvaru hvězdy je tvořen hned několika barvami. Můžete na něm spatřit chladné i teplé odstíny, které jsou k sobě kontrastní stejně, jako složky v této vůni. Limitovaná edice této letní vůně je plná třpytivých tónů delikátního ovoce a vaše smysly si okamžitě podmaní.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kokosová voda
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ananas
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pralinka
Druh vůně
ovocná, gurmánská

O značce Mugler

Thierry Mugler (*1948, Štrasburk ve Francii) otevřel stejnojmenný salón roku 1973 v hlavním městě módy – Paříži. V 70. letech se specializoval hlavně na francouzské ženy a chytré nápady jdoucí proti momentálním trendům. K vlastnímu parfému však poprvé přičichl až v roce 1992.

Sám Thierry Mugler vnímá sám sebe spíše jako dirigenta, který jen dodává konkrétní podobu tomu, co lze denně spatřit kolem sebe. Nutno dodat, že je „dirigentem“ poměrně úspěšným, a to jak v oblasti módy a módních doplňků, tak na poli parfémů se značkou Mugler. Zde se momentálně prosazuje s vůněmi Mugler Alien nebo nadčasovou a nestárnoucí řadou Mugler Angel. Jako kostymér se Thierry Mugler stará třeba o image R&B zpěvačky Beyoncé.

Recenze Mugler Angel Iced Star14