Montale Wild Pears

parfémovaná voda unisex 100 ml

Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
q27GusNWtUQ
Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears parfémovaná voda unisex 100 ml
q27GusNWtUQ
100 ml
1 640

Kód: MNT1527 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Montale Wild Pears
100 ml | 1 640

Popis parfému Montale Wild Pears

Montale Wild Pears je aromatická ovocná vůně pro ženy a muže s dominantním akordem hrušky. Tato parfémovaná voda od francouzské značky parfémů, specifické zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii, nabízí sladkou vůni hrušky oživenou a povznesenou originálními doplňujícími tóny. Stejně jako všem vůním značky Montale i parfémované vodě Wild Pears vtiskl obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originální tvářnost evokující zázračný elixír či vzácnou kouzelnou mast.

Parfémovaná voda Wild Pears kombinuje tóny hrušky, bergamotu, konvalinky, karafiátu, pižma, vanilky a  santalového dřeva v nádherně optimistické, sladké, něžné a současně rázné kompozici. Dominantní sladkou hrušku v úvodu odlehčuje svěží bergamot a následně podtrhuje vanilka. Santalové dřevo dodává hladkost a pižmo jemnou smyslnost. Květinové podtóny doplňují něžnost a eleganci. Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montale i parfém Wild Pears je vytvořen z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní.

Wild Pears, parfémovaná voda, jejíž vůně je v krátkosti nejlépe označitelná jako sladká květinovo-pižmová hruška, patří k nejoriginálnějším dílům značky Montale. Jako by zakladatel značky a tvůrce všech parfémů v jejím portfoliu získal během svého působení v Saudské Arábii tajemné schopnosti orientálního kouzelníka, Pierre Montale stvořil parfém, který je výrazně ovocný a současně mu nechybí elegance, jemnost, smyslnost a, jak už naznačuje název, jistá míra příjemné divokosti.

Parfémovaná voda Montale Wild Pears je ideálním denním letním parfémem. Svým nesmírně optimistickým charakterem prozáří svému nositeli každý den. Montale Wild Pears si navždy získá ženy a muže, kteří mají rádi výrazné ovocné vůně, zejména v nápaditých kompozicích. Vyzkoušet tuto parfémovanou vodu by měl také každý, kdo oceňuje skutečnou kvalitu v kombinaci s originalitou.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky Montale také svým originálním balením. Designová stránka nadchne přímočarou čistou elegancí, v případě Wild Pears podtrženou příjemnou světle stříbřitou barvou, a unikátnost flakonům dodává také praktická volba materiálu. Pierre Montale originálně zvolil hliník, který zajišťuje parfémům dokonalou ochranu.

Montale Wild Pears – nádherná sladká hruška v objetí květin.

Složení

Hlava
bergamot, hruška
Srdce
karafiát, konvalinka
Základ
pižmo, santalové dřevo, vanilka
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Montale

Montale, francouzská značka parfémů, je specifická zejména láskou k vůním z Orientu. Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit pro západní trh originální parfémy inspirované svými zkušenostmi z Východu. Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality.

Pro své dámské, pánské a unisex parfémy používá Pierre Montale jako hlavní komponenty typicky arabské esence, zejména vzácná dřeva. Naleznete v nich cedr, santalové dřevo či orlí dřevo.

Portfolio parfémů Montale je rozsáhlé (na svém kontě má Pierre již kolem stovky vůní) a velmi komplexní. Od temných, emocemi nabitých koktejlů, přes sladké vůně a parfémy žánru aroma kůže, až po optimistické životem překypující kreace.

Vyberte si z parfémů Montale svůj elixír lásky či zázračnou štěstí přinášející mast a nechte na sebe dýchnout kouzlo historie Orientu.