Montale Amber & Spicesparfémovaná voda unisex

2×
Montale Amber & Spices parfémovaná voda unisex
Montale Amber & Spices parfémovaná voda unisex
100 ml
2 060

Kód: MNT1464 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 24. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 23. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Montale Amber & Spices
Složení

Zažijte dálný Orient na vlastní kůži. Parfémovaná voda Montale Amber & Spices vás rázem přenese do exotických krajů, kde se ve vzduchu mísí vůně koření, ambry a kadidla. Budete se cítit, jako byste právě procházeli rušnou tržnicí, kde je třeba odolávat nejrůznějším lákadlům.

  • kořenitá dřevitá vonná kompozice
  • unisex – vůně pro muže i ženy
  • temná vůně ideální do zimní noci

Složení vůně
Agarové dřevo, klasická složka arabských parfémů, vytváří ve vůni Amber & Spices přitažlivou dvojici s hřejivou a hebkou ambrou. Díky ebenovému dřevu a santalu je vůně suchá a teplá, evokující horký pouštní vítr. Pikantní energii přidává římský kmín a aromatický muškátový oříšek. 

Složení

Hlava
růže, muškátový oříšek
Srdce
kmín, agarové dřevo
Základ
ambra, santalové dřevo, ebenové dřevo
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Amber & Spices