Maybelline Eyestudio Color Tattoo 24 HR

gelové oční stíny

19×
Maybelline Eyestudio Color Tattoo 24 HR gelové oční stíny
Maybelline Eyestudio Color Tattoo 24 HR gelové oční stíny
180

Ušetříte 22%
odstín 05 Eternal Gold 4 g
140

Kód: MAY0141 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Maybelline Eyestudio Color Tattoo 24 HR
odstín 05 Eternal Gold 4 g | 140

Popis produktu Maybelline Eyestudio Color Tattoo 24 HR

Popis:
Exkluzivní oční stíny Maybelline Color Tattoo 24 HR mají jedinečnou krémově-gelovou texturu, která dodá vašim očím neobyčejně intenzivní a smyslný pohled. Tyto mimořádně dlouhotrvající stíny vydrží na vašich víčkách perfektně až po dobu 24 hodin bez známek nežádoucího rozmazání! Stíny Color Tattoo 24 HR obsahují inovativní inkoustovou technologii, která jim dodává intenzitu a dlouhodobou barevnou sytost. Stíny se velice snadno nanáší a neslévají se v očním záhybu. Vhodné pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Aktivní látky:
     • inkoustová technologie – pro intenzitu a barevnou sytost po celý den

Účinky:
     • vydrží až 24 hodin
     • neslévají se v záhybech víčka
     • mimořádně intenzivní barvy

Jak aplikovat:
Nanášejte zlehka na oční víčka pomocí konečků prstů.

O značce Maybelline

Historie značky Maybelline sahá do roku 1915, kdy si mladá Američanka jménem Mabel Williams namíchala originální přípravek pro zvýraznění očí. Jejího bratra Thomase to natolik nadchlo, že založil společnost Maybell Laboratories a začal se věnovat prodeji řasenek. Netrvalo dlouho a ženy po celých Spojených státech poptávaly Maybelline. Jejím cílem je nabízet zákazníkům prvotřídní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku.

V současnosti se Maybelline může pyšnit tím, že spolupracuje s předními módními návrháři na vytváření nových trendů v oblasti krásy. Oční stíny, laky na nehty, lesky na rty a další produkty značky Maybelline se snadno aplikují a mají dlouhotrvající účinek. Jsou efektní a v neposlední řadě bezpečné. Díky těmto vlastnostem si získaly obrovskou oblibu mezi profesionálními vizážisty i mezi běžnými zákazníky.

Dekorativní kosmetika Maybelline je synonymem dokonalého nalíčení, které dokáže podtrhnout váš osobitý styl.