Max Factor Voluptuous řasenka pro objem, natočení a oddělení řas

5×
Max Factor Voluptuous řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
Max Factor Voluptuous řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
odstín Black 13.1 ml
245

Kód: MXF1693 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Max Factor Voluptuous
Vlastnosti

Nepřehlédnutelný efekt díky jediné vrstvě? Řasenka pro objem, natočení a oddělení řas Max Factor Voluptuous to s řasami zkrátka umí. Kartáček s hustými štětinami řasy důkladně obalí, prodlouží a natočí.

Vlastnosti:

  • bohatý kartáček dodá řasám výrazný objem
  • štětiny řasy obalí, prodlouží a natočí
  • řasy zůstanou oddělené a bez žmolků
  • intenzivní pigment zajistí výraznou černou barvu

Jak aplikovat:
Pomocí kartáčku naneste na řasy po celé jejich délce od kořínků ke konečkům a pročešte. Pro intenzivnější vzhled aplikujte dvě vrstvy.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Voluptuous5