Max Factor Voluptuousřasenka pro objem, natočení a oddělení řas

3×
Max Factor Voluptuous řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
Max Factor Voluptuous řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
odstín Black 13,1 ml
188

Kód: MXF1693 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Max Factor Voluptuous
Vlastnosti

Nepřehlédnutelný efekt díky jediné vrstvě? Řasenka pro objem, natočení a oddělení řas Max Factor Voluptuous to s řasami zkrátka umí. Kartáček s hustými štětinami řasy důkladně obalí, prodlouží a natočí.

Vlastnosti:

  • bohatý kartáček dodá řasám výrazný objem
  • štětiny řasy obalí, prodlouží a natočí
  • řasy zůstanou oddělené a bez žmolků
  • intenzivní pigment zajistí výraznou černou barvu

Jak aplikovat:
Pomocí kartáčku naneste na řasy po celé jejich délce od kořínků ke konečkům a pročešte. Pro intenzivnější vzhled aplikujte dvě vrstvy.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Voluptuous