Max Factor Contouring Stick Eyeshadow krémové oční stíny v tužce

4×
Max Factor Contouring Stick Eyeshadow krémové oční stíny v tužce
Max Factor Contouring Stick Eyeshadow krémové oční stíny v tužce
odstín 02 Warm Taupe & Amber Brown
172

Kód: MXF02313 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Max Factor Contouring Stick Eyeshadow
Vlastnosti

Praktické balení, sametová textura a dvě dokonale ladící barvy. To jsou krémové oční stíny v tužce Max Factor Contouring Stick Eyeshadow, se kterými vykouzlíte jemné denní líčení i výrazný večerní look. Šetřete čas i místo ve své kosmetické taštičce – k aplikaci nepotřebujete štětec ani aplikátor.

Vlastnosti:

  • oboustranné balení – dvě ladící barvy krémových stínů
  • praktické balení v tužce usnadňuje aplikaci na oční víčka
  • k aplikaci stínů není třeba aplikátor ani štětec
  • neslévají a neobtiskávají se v záhybech očního víčka

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte na oční víčka formou linky nebo stínujte celé víčko. Pro intenzivní výsledek nerozetírejte, pro jemné líčení stíny rozetřete pomocí prstů.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, nude
Efekt
saténový

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Contouring Stick Eyeshadow4