Max Factor Contouring Stick Eyeshadowkrémové oční stíny v tužce

3×
Max Factor Contouring Stick Eyeshadow krémové oční stíny v tužce
Max Factor Contouring Stick Eyeshadow krémové oční stíny v tužce
Doprava zdarma
odstín 03 Burgundy & Pink Sand
143

Kód: MXF02315 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
Již zítra sobota 4. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Contouring Stick Eyeshadow
Vlastnosti

Praktické balení, sametová textura a dvě dokonale ladící barvy. To jsou krémové oční stíny v tužce Max Factor Contouring Stick Eyeshadow, se kterými vykouzlíte jemné denní líčení i výrazný večerní look. Šetřete čas i místo ve své kosmetické taštičce – k aplikaci nepotřebujete štětec ani aplikátor.

Vlastnosti:

  • oboustranné balení – dvě ladící barvy krémových stínů
  • praktické balení v tužce usnadňuje aplikaci na oční víčka
  • k aplikaci stínů není třeba aplikátor ani štětec
  • neslévají a neobtiskávají se v záhybech očního víčka

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte na oční víčka formou linky nebo stínujte celé víčko. Pro intenzivní výsledek nerozetírejte, pro jemné líčení stíny rozetřete pomocí prstů.

Vlastnosti

Efekt
saténový

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Contouring Stick Eyeshadow

tracking pixel