Max FactorColour Elixir hydratační rtěnka

Max Factor Colour Elixir hydratační rtěnka
Max Factor Colour Elixir hydratační rtěnka
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
odstín 510 English Rose 4,8 g
143

Skladem | Kód: MXF02627

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Výrazné rty nikdy nevyjdou z módy. Hydratační rtěnka Max Factor Colour Elixir dodá vaším rtům neodolatelnou barvu s lesklým efektem. Díky krémové textuře doplněné o hydratační složky rty nevysušuje.

Vlastnosti:

  • hydratační složky zajistí komfort a zamezí vysušování rtů
  • tyčinka rtěnky má ideální vykrojení pro snadnou aplikaci
  • krémová textura se snadno nanáší na rty
  • pigment dodá rtům neodolatelnou barvu  
  • zanechá na rtech oslnivý lesklý efekt

Jak aplikovat:
Hrotem tyčinky či kartáčkem pro líčení rtů aplikujte rtěnku na rty. Pro profesionální efekt použijte v kombinaci s konturovací tužkou.

Vlastnosti

Odstín
červený
Efekt
hydratační

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.