Popis produktu Max Factor Colour Elixir
Vlastnosti

Výrazné rty nikdy nevyjdou z módy. Hydratační rtěnka Max Factor Colour Elixir dodá vaším rtům neodolatelnou barvu s lesklým efektem. Díky krémové textuře doplněné o hydratační složky rty nevysušuje.

Vlastnosti:

  • hydratační složky zajistí komfort a zamezí vysušování rtů
  • tyčinka rtěnky má ideální vykrojení pro snadnou aplikaci
  • krémová textura se snadno nanáší na rty
  • pigment dodá rtům neodolatelnou barvu  
  • zanechá na rtech oslnivý lesklý efekt

Jak aplikovat:
Hrotem tyčinky či kartáčkem pro líčení rtů aplikujte rtěnku na rty. Pro profesionální efekt použijte v kombinaci s konturovací tužkou.

Vlastnosti

Efekt
hydratační

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Colour Elixir