Max Factor Colour Elixir

hydratační rtěnka

8×
Max Factor Colour Elixir hydratační rtěnka
Max Factor Colour Elixir hydratační rtěnka
odstín 725 Simply Nude 4,8 g
147

Kód: MXF1886 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Max Factor Colour Elixir
odstín 725 Simply Nude 4,8 g | 147

Popis produktu Max Factor Colour Elixir

Hydratační rtěnka Max Factor Colour Elixir nabízí škálu elegantích tónů s lesklým efektem a krémovou texturou pro neodolatelný vzhled vašich rtů.

Vlastnosti:

  • krémová textura se snadno nanáší na rty
  • hydratační složky zajistí komfort a zamezí vysušování
  • pigment dodá rtům elegantní barvu
  • tyčinka rtěnky má ideální vykrojení pro tvar rtů
  • složení zanechá na rtech lesklý efekt

Jak aplikovat:
Hrotem tyčinky či kartáčkem pro líčení rtů naneste na rty. Pro profesionální efekt použijte v kombinaci s konturovací tužkou.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.