Mary Kay Brush

štětec na tekutý make-up

4×
Mary Kay Brush štětec na tekutý make-up
Mary Kay Brush štětec na tekutý make-up
Mary Kay Brush štětec na tekutý make-up
Mary Kay Brush štětec na tekutý make-up
štětec na tekutý make-up

Kód: MKY1158 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Mary Kay Brush
štětec na tekutý make-up

Popis kosmetiky Mary Kay Brush

Popis:
Speciálně vyvinutý štětec Mary Kay Brush na tekutý make-up je nepostradatelnou součástí výbavy každé ženy, která používá make-up. Štětec Mary Kay se zužujícími vlákny zdokonaluje techniku nanášení make-upu. Mary Kay štětec má sametově hebká syntetická vlákna, která neabsorbují žádný make-up, takže díky tomu ho spotřebujete daleko menší množství.
Na rozdíl od roztírání make-upu prsty, nepřidává štětec Mary Kay pleti žádnou mastnotu ani nežádoucí nečistoty.

Účinky:

  • zužující se vlákna, díky kterým pleť precizně nalíčíte
  • neabsorbuje make-up
  • při použití štětce na tekutý make-up si do pleti nezanášíte žádnou mastnotu ani nečistoty

Jak používat:
Naneste přiměřené množství make-upu na hřbet ruky. Štětec lehce namočte do make-upu a nanášejte na obličej směrem od kořene nosu ke spánkům. Rozetřete do ztracena.

O značce Mary Kay

Značka Mary Kay má původ v Spojených státech amerických, kde ji založila Mary Kay Ash v roce 1963. Na začátku svého podnikání zaměstnávala 9 prodejců. Dnes pro Mary Kay pracuje více než milion lidí v 29 zemích světa. Klíčem k úspěšnému byznysu Mary Kay byla její osobnost a marketingové strategie, které si vysloužily mnoho pozornosti.

Mary Kay je známá především kosmetikou určenou pro péči o pokožku a líčení. Také nabízí parfémy a produkty starostlivosti o tělo pro ženy i muže. První parfémy představila Mary Kay již v 80. letech 20. století. Vůně Mary Kay jsou převážně svěží, energické s dávkou elegance a charisma.