Mary Kay Brow Definertužka na obočí

2×
Mary Kay Brow Definer tužka na obočí
Mary Kay Brow Definer tužka na obočí
odstín Brunette 1,13 g

Kód: MKY0946 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Mary Kay Brow Definer
Vlastnosti

Popis:
Mary Kay Brow Definer tužka na obočí je výborná na vyplnění a zvýraznění obočí. Váš vzhled bude okamžitě výraznější. Pěstěné obočí dodává obličeji upravený vzhled a můžete díky němu vypadat mladší. Mary Kay tužka na obočí má krémové voděodolné složení, které umožňuje snadné nanesení a líčení vydrží neskutečně dlouho.
Tužka na obočí Mary Kay se vyrábí ve dvou odstínech a je vhodná i pro citlivou pleť. Dermatologicky testovaná.

Účinky:

  • vyplní a dokonale zvýrazní obočí
  • voděodolné složení - líčení vydrží celý den

Jak aplikovat:
Pomocí krátkých tahů dle potřeby zvýrazněte tvar obočí a prokreslete ho. Barvu můžete zjemnit a rozetřít aplikátorem očních stínů.

Vlastnosti

Odstín
hnědý

O značce Mary Kay

Značka Mary Kay má původ v Spojených státech amerických, kde ji založila Mary Kay Ash v roce 1963. Na začátku svého podnikání zaměstnávala 9 prodejců. Dnes pro Mary Kay pracuje více než milion lidí v 29 zemích světa. Klíčem k úspěšnému byznysu Mary Kay byla její osobnost a marketingové strategie, které si vysloužily mnoho pozornosti.

Mary Kay je známá především kosmetikou určenou pro péči o pokožku a líčení. Také nabízí parfémy a produkty starostlivosti o tělo pro ženy i muže. První parfémy představila Mary Kay již v 80. letech 20. století. Vůně Mary Kay jsou převážně svěží, energické s dávkou elegance a charisma. 

Recenze Mary Kay Brow Definer