Přejít na hlavní obsah
Marc Jacobs Daisy Skies toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Skies toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Skies toaletní voda pro ženy
Složenímořské řasy, lotos
Druh vůněkvětinová, vodní

Přivítejte jaro s klidným vyrovnaným pocitem a oprostěte se od shonu i napětí. Dámská toaletní voda Marc Jacobs Daisy Skies (summer limited edition 2022) tuto výzvu dokonale odráží. Její osvěžující vůně a také uklidňující modrá na flakónu vám navodí tu pravou jarní náladu. Tato modrá spolu se žlutou se promítá i do módní kolekce Marc Jacobs.

  • vodní květinová vůně
  • limitovaná edice pro rok 2022
  • vytvořil ji parfumér Alberto Morillas

Složení vůně
Jako první se rozvoní minerální akord, který dokreslují ovocné tóny kdoule a lístky fialky. Brzy poté se dostane do popředí lotosový květ a také jasmín. Na pozadí celé vonné kompozice rozpoznáte santalové dřevo, mořské řasy a čisté tóny pižma.

Příběh vůně
Každé jaro přichází Marc Jacobs s limitovanou edicí jarních toaletních vod a rok 2022 není výjimkou. Vůně Marc Jacobs Daisy Skies odkazuje k uplynulému roku, který byl plný napětí, a proto vyzývá k načerpání nových sil.

Ústřední barvou této edice vůní je uklidňující, ale současně zářivá modrá, která evokuje jarní oblohu. Jsou to také odstíny Tichého oceánu, na jehož květinami poseté pobřeží nás příběh vůně zavádí. Modrou doplňuje žlutá jako první hřejivé sluneční paprsky. 

Marc JacobsDaisy Skies toaletní voda pro ženy

12×
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MAJ01506