Marc JacobsDaisy Love toaletní voda pro ženy

9×
Marc Jacobs Daisy Love toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Love toaletní voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 520

Ušetříte 42%
100 ml
1 455

Kód: MAJ0685 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Marc Jacobs Daisy Love
Složení

Vraťte se do dětství, bezstarostně běhejte po zahradě a obdivujte sedmikrásky. Toaletní voda Daisy Love od známé značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu a hravě vás dokáže přenést do světa, kde nic není problém.

  • svěží, květinově-dřevitá vůně
  • pro mladistvou, optimistickou ženu
  • vhodná na denní nošení

Složení vůně
V samém úvodu vůně vás okouzlí šťavnatý, ovocný akord morušové ostružiny. V srdci se otevírá něžná květinová vůně jemných sedmikrásek, které smyslně podkreslují dřevité noty a kašmírové pižmo v základu. Tuhle symfonii si budete chtít vychutnat každý den.

Příběh vůně
Daisy Love, která byla uvedena na trh roku 2018, je moderní interpretací legendární vůně Daisy. Má odpovídat požadavkům mladé generace na svobodu, nespoutanost a vyjádření vlastní individuality. Stejně jako její předchůdkyně, také Daisy Love vznikla pod dohledem slavného parfémáře Alberta Morillase. Něžnému flakónku ve tvaru květinky to u vás doma bude slušet.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
moruše
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
sedmikrásky
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
naplavené dřevo, kašmírové pižmo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Love9