Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring toaletní voda pro ženy

1×
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring toaletní voda pro ženy
75 ml

Kód: MAJ01481 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring
Složení

Jaro ve flakonu. Krátké, ale zcela výstižné vyjádření toho, co v sobě ukrývá dámská toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring. Stačí jediné navonění a okamžitě povzbudí vaše smysly jako procházka kvetoucí jarní přírodou a osvěží jako čerstvý vánek.

  • květinově ovocná vůně se svěžími zelenými tóny
  • součást limitované edice vůní Marc Jacobs – Spring
  • Neo Mint je odstín zelené spojený s linií Marc Jacobs Spring

Složení vůně
Od prvního okamžiku si vás získá vůně květu zeleného čaje, která se rozvíjí v dokonalé harmonii s akordem zeleného čaje matcha. Do vonné kompozice poté vstupuje pikantní růžový pepř, který zajistí dokonale zářivý výsledek.

Příběh vůně
V roce 2021 byla představena vůně Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring. Spolu s ní i Daisy Spring a Daisy Love Spring. Navazují tak na sérii každoročních limitovaných edicí Marc Jacobs Daisy. Nechybí ani barva, která je s edicí toaletních vod spojená. Pro rok 2021 to je Neo Mint.

Tento svěží zelený odstín reprezentující přírodu a život se skvěle doplňuje s růžovou a byl vybrán pro svůj velký potenciál. Objevil se v módní kolekci Marc Jacobs a nechybí ani na flakonu s růžovými květy na víčku, typickými pro vůni Daisy Eau So Fresh.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hořlavé.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zelený čaj
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
matcha
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
růžový pepř
Druh vůně
květinová, zelená

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring1