Mancera Sand Aoud parfémovaná voda unisex

1×
Mancera Sand Aoud parfémovaná voda unisex
Mancera Sand Aoud parfémovaná voda unisex
120 ml

Kód: MCR0176 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Mancera Sand Aoud
Složení

Představte si dálnou poušť, nedotčenou nikým jiným, než těmi nejodvážnějšími cestovateli a nejodolnějšími tvory. Písek víří v poledním žáru a vše je prosyceno tajemstvím. Právě taková je parfémovaná voda Sand Aoud – s vůní, jaká provází karavanu razící si cestu dávnými stezkami s nákladem koření, dřev, květin a ovoce.

  • kořeněná vonná kompozice
  • unisex vůně pro muže i ženy
  • vhodná pro každodenní nošení

Složení vůně
Agarové dřevo se ve vůni Sand Aoud proměňuje v nuancích od bylinné hořkosti po tón suchého dřeva. Doplňuje ho akord pálivého koření a šafránu s lehkou dávkou kouřového kadidla a pačuli. Ostrost kompozice vyvažuje hedvábná vanilka s růží a rybízovým likérem. Vůně Sand Aoud je hluboká a exotická vůně, která připomíná syrovou krásu arabské pouště. 

Příběh vůně
Tato orientální vůně pochází z dílny francouzské značky Mancera, jež je známá použitím vytříbených ingrediencí a dokonalým designem ve stylu Art Deco. . Parfémovaná voda Mancera Sand Aoud byla stejně jako ostatní vůně značky vytvořena s cílem potěšit milovníky parfémů spojujících v sobě to nejlepší ze západního a orientálního stylu.  

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
koření, černý rybíz
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, kadidlo, šafrán
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, bílé pižmo, pačuli, agarové dřevo
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Mancera

Niche parfémy Mancera v sobě ukrývají kouzlo Orientu, pouště, slunce a neskonalého luxusu. V jejich složení naleznete ty nejvybranější drahé suroviny, jako je například agarové dřevo, pryskyřice, kůže a mnoho dalších. S parfémy Mancera se budete cítit velice luxusně a jedinečně.

Značka Mancera byla založena v roce 2008 v Paříži na popud jedné z největších distribučních společností Perského zálivu, Al Athar. Niche parfémy Mancera jsou tak speciálně vytvořené pro všechny milovníky výrazných orientálních vůní a arabské kultury. Kromě svého vytříbeného složení jsou niche parfémy Mancera také výjimečné svými luxusními flakony, které jsou zhotovené z mimořádně kvalitního skla. Dopřejte si pravý dotek luxusu a výjimečnosti s originálními niche parfémy Mancera!

Recenze Mancera Sand Aoud1