Maison MargielaREPLICA Jazz Club vonná svíčka

Maison Margiela REPLICA Jazz Club vonná svíčka
Maison Margiela REPLICA Jazz Club vonná svíčka
Doprava zdarma
165 g
1 270

Kód: MMG00290 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis Maison Margiela REPLICA Jazz Club
Složení

Vzpomeňte si na večery strávené v jazzovém klubu. Připomene vám je vonná svíčka Maison Margiela Replica Jazz Club, jež v sobě skrývá vůni lahodného rumu a elegantních doutníků. Její hřejivá kořenitá vůně vás rázem přenese mezi pohodlná kožená křesla a barové stoličky.

Svíčka Jazz Club je součástí kolekce Maison Margiela Replica, která je inspirována vzpomínkami na konkrétní místa a okamžiky. V případě této svíčky jde o jazzový klub v Brooklynu, kterým se rozléhá hudba, vzduchem se nese vůně doutníků a rumu a celkovou atmosféru dotváří tlumené osvětlení.

Vlastnosti:

  • vonná svíčka, jež připomíná atmosféru jazzového klubu
  • vydrží hořet 40 hodin a provoní celou místnost
  • součást kolekce Replica inspirované vzpomínkami
  • hřejivá kořenitá vůně s rumem a tabákem
  • skvěle poslouží i jako designový doplněk
  • vyrobena ve Francii

Materiál:

  • bílé sklo zdobené textilní etiketou
  • vysoce kvalitní vosk
  • bavlněný knot

Vůně:
Svíčka Maison Margiela Replica Jazz Club v sobě skrývá aroma lahodného rumu, gurmánské vanilky a elegantní vůni doutníků v podobě tabákového listu a aromatického růžového pepře.

Jak používat:
Při prvním zapálení svíčky ji nechte hořet minimálně hodinu, aby se roztavil veškerý vosk na povrchu. Svíčku nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. K zhášení plamene vždy používejte zhášedlo, vyhněte se sfoukávání svíčky. Mezi každým zapálením svíčky zastřihněte knot na délku 3–5 mm. Svíčku vždy pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch.

Důležitá upozornění:

Může způsobit alergickou reakci. Zabraňte styku s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat senzibilizaci při styku s kůží.

Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, sicilský citron, nerolový olej
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Vetiver olej, rum, šalvěj muškátová
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tabákový list, vanilka, sturač
Druh bytové vůně
dřevitá, kořenitá
Druh knotu
bavlněný
Počet knotů
1
Druh vosku
jiný
Materiál
sklo

O značce Maison Margiela

Originalita, kreativita a špetka provokace – to je luxusní francouzská značka Maison Margiela (dříve Maison Martin Margiela), vyhlášená svými nekonvenčními módními kousky, unikátní kolekcí REPLICA a nezaměnitelnými parfémy.

V roce 1988 založil v Paříži návrhář Martin Margiela luxusní módní dům, nesoucí jeho jméno. Značka Maison Margiela se vyznačuje netradičním pojetím módy i parfémů, které jsou v jejím podání uměleckým dílem. Za pozornost stojí zejména kolekce REPLICA z roku 1994, jež představuje oděvy a repliky ručně vyráběných doplňků z nejrůznějších koutů světa. Každý kousek je opatřen štítkem popisujícím příběh i materiál jeho předlohy. Roku 2012 přibyly do této jedinečné kolekce luxusní parfémy.

Jak voní vzpomínky? Na to vám odpoví vůně REPLICA, jež vznikly ve spolupráci s nejlepšími světovými parfémáři. Parfémy Maison Margiela jsou navrženy tak, aby v nás vyvolávaly vzpomínky na krásné chvíle. Stačí si jen přivonět.

Recenze Maison Margiela REPLICA Jazz Club