MAC Sheertone Blush

tvářenka

MAC Sheertone Blush tvářenka
MAC Sheertone Blush tvářenka
MAC Sheertone Blush tvářenka
odstín Peaches 6 g
720

Kód: MAC0138 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
MAC Sheertone Blush
odstín Peaches 6 g | 720

Popis kosmetiky MAC Sheertone Blush

Popis:
MAC Sheertone Blush tvářenka - růž na tváře podtrhne přirozený a zdravý odstín vaší tváře! Jemná tvářenka perfektně zvýrazní lícní kosti a obličeji dodá definici. Profesionální dekorativní kosmetika značky MAC se velmi snadno roztírá štětcem do ztracena. Na obličeji nevytváří masku a působí velmi přirozeně. MAC Sheertone Blush tvářenka - růž na tváře je k dispozici v několika matných odstínech, které se hodí ke každému typu pleti. Oslní zejména dlouhou výdrží a velmi decentním efektem, který se hodí pro každou příležitost.

Účinky:

  • má přirozený odstín
  • snadno se roztírá
  • zanechává matný finiš
  • dlouhá výdrž

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:
Tvářenku nanášejte pomocí kosmetického štětce na oblast lícních kostí.

O značce MAC

Kanadská značka MAC (Make-up Art Cosmetics) vznikla v roce 1984 v Torontu jako výsledek nedostatku kvalitní dekorativní kosmetiky na tamním trhu. Vizážista Frank Toskan společně s kadeřníkem Frankem Angelo vytvořili kolekci podkladových krémů a líčení, které by splňovaly nejnáročnější požadavky na poli módní fotografie a v oblasti uměleckého líčení.

Díky své kvalitě se dekorativní kosmetika MAC brzy rozšířila z módních přehlídek mezi denní líčení celebrit a díky spolupráci s předními talenty v oblasti módy, umění a pop kultury se dostává mezi stále větší počet lidí. Značka MAC od svého založení udávala trendy v líčení, ale pro miliony lidí se stala mnohem více, než jen dekorativní kosmetikou.

MAC vyznává filosofii rozmanitosti a individuality, proto je jejich kosmetika určena lidem různého věku, rasy i pohlaví. Tuto špičkovou kosmetiku si můžete zakoupit jen ve vybraných parfumeriích a nyní také na notino.cz. Produkty značky MAC nejsou testovaná na zvířatech.