MAC Cremesheen Lipstickrtěnka

3×
MAC Cremesheen Lipstick rtěnka
MAC Cremesheen Lipstick rtěnka
odstín Brave Red 3 g

Kód: MAC1292 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis produktu MAC Cremesheen Lipstick
Vlastnosti

Šťavnaté, zvýrazněné rty představují snadný způsob, jak podtrhnout přirozenou krásu nebo ještě povýšit nalíčenou tvář. Ikonická rtěnka MAC Cremesheen má jemnou krémovou texturu, která dodá vašim rtům úžasnou barvu s jemně lesklým finišem. Zároveň rty zásobí hydratací, aby zůstaly celý den krásně vláčné a v komfortu.

Vlastnosti:

  • propůjčí rtům sytý barevný odstín
  • vytváří semi-lesklý, sametový efekt
  • dodává pleti rtů potřebnou hydrataci
  • zanechává na rtech příjemný pocit
  • pro výraznější líčení lze vrstvit
  • s jemnou krémovou konzistencí

Jak aplikovat:
Naneste rovnoměrně na rty pomocí štětečku na líčení rtů či rovnou z tyčinky a vrstvěte pro dosažení požadované intenzity.

Vlastnosti

Odstín
červený

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cremesheen Lipstick