Luminum Candle Premium Aromatic Cherry

vonná svíčka velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)

6×
Luminum Candle Premium Aromatic Cherry vonná svíčka   velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)
Luminum Candle Premium Aromatic Cherry vonná svíčka   velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)
vonná svíčka velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h)
249

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: LUM0361 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 25. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 25. 6. 2019
Luminum Candle Premium Aromatic Cherry
vonná svíčka velká (Ø 70 - 130 mm, 65 h) | 249

Popis parfému Luminum Candle Premium Aromatic Cherry

Vonná svíčka Luminum Candle Premium Aromatic Cherry provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • ovocná vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Charakter bytové vůně
ovocná

O značce Luminum Candle

Edice svíček Luminum Candle je vyráběna z materiálů zaručujících čisté hoření. Díky technologii Unipar se knot ve svíčce při hoření neutápí. Svíčka tak hoří vysokým, čistým a jasným plamenem bez stékání.

Vonná složka je aplikována do povrchové vrstvy. Ta se pak uvolňuje přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti a to i při nehořící svíčce. Částice parfému se neusazují na sliznici a nezpůsobují problémy. Vůně tedy není tak intenzivní a pouze dokresluje příjemnou atmosféru hořící svíčky.

Technologie výroby svíček Luminum Candle je typická vysokým podílem ručního dekorování. To  vytváří prémiovou kvalitu a originalitu výrobku. Výrobní program sleduje módní trendy, které jsou v souladu se světovým designem.

U svíček Luminum Candle oceníte smyslnost a harmonii souhry technologií, důvtipu a krásy. Luminum Candle příjemně dotvoří atmosféru stolování, relaxace nebo intimity.

Recenze Luminum Candle Premium Aromatic Cherry

Přidat novou recenzi

4.0
6 recenze
4
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem