L’Oréal Paris Unlimitedvoděodolná prodlužující řasenka

91×
L’Oréal Paris Unlimited voděodolná prodlužující řasenka
L’Oréal Paris Unlimited voděodolná prodlužující řasenka
odstín Black 7,4 ml
279

Kód: LOR06072 | Skladem
1
Dárek pro vás
Detoxikační pleťová maska Pure Clay zdarma k nákupu kteréhokoliv produktu L’Oréal Paris.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu L’Oréal Paris Unlimited
Vlastnosti

Voděodolná prodlužující řasenka L’Oréal Paris Unlimited dodá řasám výrazný objem a zaručí vám podmanivý pohled, kterému nikdo neodolá. Díky ohýbatelnému kartáčku, který je inspirován profesionálními vizážisty, navíc zvýrazníte i ty nejmenší řasy v koutku oka.

Vlastnosti:

  • prodlužuje, zvýrazňuje a odděluje řasy
  • dodává řasám maximální objem a natáčí je
  • díky krémové textuře se snadno nanáší
  • je voděodolná a vydrží až 24 hodin
  • nedrolí se a neopadává pod oči

Jak aplikovat:
Využijte možnosti polohovatelného kartáčku a zvýrazněte skutečně všechny řasy. Kartáček v rovné poloze řasy prodlouží a obalí barvou. Pokud jej zahnete, docílíte jejich natočení a zvýraznění i těch nejmenších řas.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, voděodolná
Efekt
voděodolný

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Unlimited