L’Oréal ParisInfallible fixační sprej na make-up

92×
L’Oréal Paris Infallible fixační sprej na make-up
L’Oréal Paris Infallible fixační sprej na make-up
100 ml

Kód: LOR2761 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte vybrané značky Maybelline, essie, Mixa, Garnier nebo L’Oréal Paris nad 600 Kč a v košíku si vyberte krásný dárek.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis L’Oréal Paris Infallible
Vlastnosti

Fixační sprej na make-up L'ORÉAL PARIS Infallible zajistí vašemu líčení dlouhou výdrž, přirozený vzhled a hydratuje vaši pleť.

Vlastnosti:

  • dokonale zafixuje make-up a prodlouží tak jeho výdrž
  • dodá pleti potřebnou hydrataci a svěžest
  • umožní make-upu splynout s pletí pro co nepřirozenější vzhled
  • zamezí rozmazávání make-upu a chrání ho před vnějšími vlivy
  • okamžitě zasychá a dodá pleti příjemný pocit
  • výtažky z aloe vera pečují o pleť

Jak aplikovat:
Důkladně protřepejte a ze vzdálenosti cca 30 cm od tváře nastříkejte na nalíčenou pleť. Nechte krátce zaschnout.Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Aktivní látky
aloe vera

Napsali jsme o L’Oréal Paris Infallible
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Infallible92