L’Occitane Bonne Meremýdlo

L’Occitane Bonne Mere mýdlo
L’Occitane Bonne Mere mýdlo
100 g

Kód: LOC0223 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémovými a kosmetickými hity.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu L’Occitane Bonne Mere
Vlastnosti

Popis:
Luxusní mýdlo L’Occitane Bonne Mere má velmi příjemnou vůni medu a jemně čistí pokožku těla i rukou. Lehounké mýdlo má jemnou krémovou texturu a zanechává pokožku rukou nádherně hebkou a hladkou.
Mýdlo je provoněno delikátní vůní medu, má pozitivní účinky na stav a vzhled pokožky, ale stejně dobře je vhodné k provonění vašeho šatníku.

Účinky:

  • jemně čistí pokožku těla a rukou
  • má jemnou krémovou texturu
  • příjemně voní

Složení:

  • palmový olej – zjemňuje pokožku

Typ pokožky:
Mýdlo je založeno na přírodní bázi a vyhovuje i velmi citlivé pokožce.

Jak aplikovat:
Mýdlo nanášejte na navlhčenou pokožku, vytvořte pěnu a důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.

Recenze L’Occitane Bonne Mere