LAVERA BASIS SENSITIV zubní gel pro děti | notino.cz

Lavera Basis Sensitiv

zubní gel pro děti

Lavera Basis Sensitiv zubní gel pro děti
Lavera Basis Sensitiv zubní gel pro děti
Lavera Basis Sensitiv zubní gel pro děti
75 ml
100

Kód: LAE0358 | Zbývá posledních 1 ks
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Lavera Basis Sensitiv

Popis:
S touhle pastou si vaše děti umývání zoubků zamilují! Lavera Basis Sensitiv je speciálně vyvinutá zubní pasta pro malé nezbedníky. Příjemná chuť jahod a malin zaručí, že na čistění zoubků se vaše děti budou vždy těšit. Přírodní látky pomáhají efektivně odstranit bakterie, které způsobují vznik zubního kazu.
Šetrné složení efektivně odstraňuje nežádoucí zubní plak a zároveň neobsahuje žádné tenzidy (pěnící látky) a fluoridy. Mléčné zuby tak ostávají silné a zdravé. Výrobky Lavera Basis Sensitiv jsou bez syntetických konzervantů, syntetických vonných látek, syntetických barviv a petrochemických přísad. Vhodné i pro vegany.

Účinky:

  • efektivně čistí mléčné zuby
  • má příjemnou ovocnou chuť
  • předchází vzniku zubního kazu a zubního plaku

Složení:

  • xylitol - redukuje tvorbu plaku a kyselin, které se podílejí na vzniku zubního kazu
  • bio měsíček: pomáhá vyrovnat pH v ústech, má zklidňující vlastnosti

Vhodné pro:
Vhodné pro dětské mléčné zuby.

Jak aplikovat:
Naneste množství o velikosti hrášku na zubní kartáček a jemně vyčistěte povrch zubů.

O značce Lavera

Lavera je značka čistě přírodní kosmetiky v BIO kvalitě. Od svého vzniku v roce 1987 naplňuje závazek vyrábět opravdovou přírodní kosmetiku. Je ideální volbou pro ty, co nechtějí z kosmetických produktů skrz kůži vstřebávat nadbytečné chemické látky nebo běžnou kosmetiku s umělými aditivy nemohou používat ze zdravotních důvodů.

Lavera dnes patří mezi nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Zakladatel značky Thomas Haase sám vyvíjí všechny receptury. Od dětství trpí neurodermitidou, a tak se kosmetické výrobky Lavera tradičně zaměřují hlavně na potřeby citlivé kůže.

Lavera nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě zahrnující péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i špičkovou dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť.

Pro výrobky značky Lavera se používají rostlinné suroviny pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství. Přípravky neobsahují syntetické konzervanty, ropné produkty jako parafín či silikon, nejsou testovány na zvířatech. Lavera dokonce nepoužívá žádné suroviny z mrtvých zvířat. Svůj odpovědný přístup k přírodě doplňuje značka také transparentními výrobními postupy, plnou deklarací všech použitých surovin a ekologickými, recyklovatelnými obaly.

Menu