Laboratorio Olfattivo Zen-Zeroparfémované tekuté mýdlo unisex

Laboratorio Olfattivo Zen-Zero parfémované tekuté mýdlo unisex
Laboratorio Olfattivo Zen-Zero parfémované tekuté mýdlo unisex
500 ml
579

Kód: LAO0269 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Laboratorio Olfattivo Zen-Zero

Parfémované tekuté mýdlo Laboratorio Olfattivo Zen-Zero v sobě snoubí bohaté tóny koření a vzácných dřevin. Jeho dynamická vůně zázvoru, cedrového dřeva a santalu dokonale zrelaxuje vaši mysl a dodá vám novou energii.

Čisté přírodní složení mýdla obohacené o olivový a kokosový olej je tou nejlepší péčí o vaši pokožku. Mýdlo je vyrobeno pouze z obnovitelných zdrojů, a tudíž je jeho používání šetrné k přírodě.

Vlastnosti:

  • jemně z pokožky odstraňuje nečistoty
  • podporuje pružnost a vláčnost pokožky
  • zajišťuje výživu a hydrataci
  • zanechá na pokožce harmonizující orientální vůni

Složení:

  • olivový olej – hydratuje a dodává pokožce hebkost
  • kokosový olej – vyživuje a zvláčňuje
  • ekologický výrobek, bez syntetických povrchově aktivních látek

Jak aplikovat:
Aplikujte na navlhčenou pokožku. Krouživými pohyby jemně vmasírujte do pokožky, napěňte a smyjte vodou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zázvor
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cedrové dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo

O značce Laboratorio Olfattivo

p>Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo Zen-Zero