label.m Create sprej pro tepelnou úpravu vlasů

1×
label.m Create sprej pro tepelnou úpravu vlasů
label.m Create sprej pro tepelnou úpravu vlasů
297
200 ml
Kód: LBM1566 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 2. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 3. 2021

Popis produktu label.m Create
Vlastnosti

Popis:
Chraňte své vlasy při foukání a dopřejte jim nepřekonatelný objem! Label.m Create sprej pro tepelnou úpravu vlasů je profesionální péče pro ochranu vlasů při fénování. Vlasy nejenže chrání před tepelným poškozením, ale zároveň jim dodá nepřekonatelný objem.
Díky inovativní technologii Enviroshield Complex jsou vaše vlasy chráněné před vysoušení m fénem i nepříznivými vnějšími vlivy, jako je slunce a vítr, po celý den. Label.m Create sprej pro tepelnou úpravu vlasů udržuje tvar vašeho účesu a propůjčuje mu zářivý lesk. Sprej obsahuje přírodní extrakty, které vlasy chrání a hydratují. Stejně jako u všech produktů značky label.m jsou přísady vlasové péče získávány z přírodních látek extrakcí za studena. Výsledkem je profesionální kvalita a stoprocentní účinnost. Vaše vlasy budou chráněné, zdravé a oslní svým objemem!

Účinky:

  • chrání před teplem a UV zářením
  • dodává vlasům objem
  • udržuje tvar
  • vyživuje

Složení:

  • extrakt ze zázvoru, bílé lilie, jalovce, jasmínu a fíku – chrání a hydratují vlasové vlákno
  • Enviroshield Complex – poskytuje ochranu před teplem a nepříznivými vnějšími vlivy

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Sprej rovnoměrně naneste na mokré vlasy, pročešte a pokračujte v úpravě.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
termoochrana

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Create1