KripaExpert Touch krémový korektor

Kripa Expert Touch krémový korektor
Kripa Expert Touch krémový korektor
odstín 01 Light Beige

Kód: KRP3693 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Kripa Expert Touch
Vlastnosti

Popis:
Tuhý krémový korektor Kripa Expert Touch má skvělé krycí schopnosti a zároveň chrání pleť a zamezuje jejímu vysoušení. Korektor Kripa Expert Touch má velmi příjemnou konzistenci, díky které se snadno aplikuje. Na pleti zanechává jemný elastický film a důkladně kryje nedokonalosti, jako jsou pupínky nebo drobné žilky. Korektor Kripa Expert Touch je obohacený o aktivní látky s regeneračními a zvláčňujícími účinky. Ideální pro všechny typy pleti i pro oční okolí. Dermatologicky testováno. Neobsahuje parabeny, vazelínu, silikony, parfemaci ani nanomateriály. Produkt není testován na zvířatech.

Účinky:

  • maximální krytí
  • zamezuje vysoušení
  • zklidňuje pleť
  • vytváří elastický film
  • chrání pleť před okolními vlivy

Složení:

  • slunečnicový vosk - zklidňuje a chrání pleť
  • rhus - zamezuje dehydrataci pleti, zanechává na pleti jemný elastický film
  • rozmarýnový olej - antioxidační vlastnosti

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Malé množství korektoru rozetřete v prstech a jemně vklepejte na místo, které si přejete překrýt.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
korekční

O značce Kripa

KRIPA. VÍC NEŽ JEN MAKE-UP. SKUTEČNÁ KOSMETICKÁ REVOLUCE.
KRIPA Venezia je nová italská značka dekorativní a současně pěstící kosmetiky, která vstoupila na trh. KRIPA revoluční italská dekorativní kosmetická řada, která změní dosavadní vnímání kdy make-up a líčení je bráno pouze jako zkrášlující nástroj nebo jako nutnost zamaskovat nedostatky na pleti. Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Proto se aplikace líčidel KRIPA stává opravdu skutečnou péčí o pleť. Anti-aging efekt je viditelný již po prvním použití. KRIPA není pouhý přípravek pro krásu, ale je to výsledek revolučního projektu.
KRIPA. PŘÍRODA PŘEDEVŠÍM.
Výrobky KRIPA jsou vyráběny z nejčistších surovin rostlinného původu, které nejlépe působí a jejichž obsah ve výrobku je až 99%. Výrobky neobsahují konzervanty, nahrazeny jsou alternativními složkami, které zajišťují mikrobiologickou čistotu a maximální snášenlivost i u té nejcitlivější pleti. 0% SILIKONŮ, 0% PARABENŮ, 0% NANOMATERIÁLŮ, 0% VAZELÍNY, 0% FENOXYETHANOLU, 0% PARFEMACE, 0% SLOŽEK ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. U všech výrobků jsou prováděny testy na obsah hlavních těžkých kovů, které způsobují alergické reakce. KRIPA dodržuje svůj etický kodex a vylučuje jakoukoliv formu testování na zvířatech, jak u konečného výrobku, tak u složek, které ho tvoří. Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

Recenze Kripa Expert Touch