Kringle Candle Apple Cider Donut

vonná svíčka 127 g

1×
Kringle Candle Apple Cider Donut vonná svíčka 127 g
Kringle Candle Apple Cider Donut vonná svíčka 127 g
Kringle Candle Apple Cider Donut vonná svíčka 127 g
415
Sleva 19%
127 g
335

Kód: KCC0328 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kringle Candle Apple Cider Donut
127 g | 335

Popis parfému Kringle Candle Apple Cider Donut

Vonná svíčka Kringle Candle Apple Cider Donut Apple Cider Donut provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • sladké aroma
  • ovocná vůně
  • gurmánská vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Hlava
Jablečný cider, jablko, skořice
Srdce
javor, koření
Základ
cukr
Charakter bytové vůně
gurmánská, ovocná, sladká

O značce Kringle Candle

Provoňte svůj domov vonnými svíčkami Kringle Candle! Majitel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je původním majitelem a zakladatelem známé značky Yankee Candle. Tuto firmu založil roku 1969 a v roce 1998 prodal 90% podílu této prosperující firmy. Po několika letech se ovšem společně se synem Mickem stali zakladateli nové značky svíček a vosků s názvem Kringle Candle.
Vosky a svíčky Kringle Candle vynikají intenzivní, ale zároveň příjemnou a vzdušnou vůní. Za povšimnutí stojí také zajímavý design výrobků Kringle Candle, které jsou opravdovým ztělesněním jemnosti a elegance s důrazem na kvalitu.
Sortiment excelentní značky Kringle Candle zahrnuje vonné interiérové svíčky, čajové svíčky, vosky do aromalamp a další skvělé výrobky, které vás okouzlí a navodí vám v místnosti opravdu jedinečnou atmosféru.

Recenze Kringle Candle Apple Cider Donut

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem