KORIKA Tools massage globes masážní pomůcka s chladivým účinkem

2×
KORIKA Tools massage globes masážní pomůcka s chladivým účinkem
KORIKA Tools massage globes masážní pomůcka s chladivým účinkem
860

Kód: KKR01419 | Skladem
1
Dárek pro vás
K objednávce produktů KORIKA nad 299 Kč, vám zdarma přibalíme plátýnkovou masku na obličej.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
pondělí 17. 5. 2021
Osobní odběr
neděle 16. 5. 2021

Popis KORIKA Tools massage globes

Nové možnosti, jak docílit ještě krásnější pleti, najdete i tam, kde byste je asi nehledali – v lednici. Masážní pomůcka s chladivým účinkem KORIKA Tools totiž naplno projeví své účinky poté, co ji nejprve připravíte právě zde. Během chvíle získáte perfektní nástroj pro pozvednutí a vypnutí pleti.

Zařaďte masáž do své pravidelné pečující rutiny a již brzy v zrcadle uvidíte výsledky. Pomůže vám dosáhnout mladšího vzhledu a zajistí, že jemné vrásky budou méně viditelné. Bez své osvěžující masáže už nebudete chtít začít den.

Vlastnosti:

 • dvojice pomůcek pro chladivou masáž obličeje
 • pravidelným používáním přispívají k řadě zkrášlujících efektů:
  → viditelně pozvednutá a zpevněná pleť
  → stimulace proudění lymfy a zmírnění oteklosti pleti
  → zmírnění jemných linek a stažené póry
  → zářivější a viditelně omlazená pleť
 • snadná manipulace díky pogumovaným úchytkám

Jak používat:
Masážní pomůcky před použitím nechte v lednici po dobu maximálně 90 minut. Ideální teplota je 5 °C. Poté proveďte masáž obličeje. Tahy veďte vždy nahoru (na čele, od brady podél čelistních kostí) nebo směrem k okrajům obličeje (masáž tváří, oblasti pod očima). Pro podporu proudění lymfy veďte tahy směrem dolů. Po masáži naneste ideálně sérum.

Notino tip:
Vyberte si sérum KORIKA z řady Korean Heritage podle potřeb své pleti. Stane se perfektní tečkou každé vaší chladivé masáže.

Napsali jsme o KORIKA Tools massage globes
Články

O značce KORIKA

Korejská značka KORIKA v sobě spojuje nejvyspělejší asijské technologie s efektivními aktivními látkami, a je tak specialistou v této oblasti kosmetické péče. Pomáhá ženám zpříjemnit každodenní rituál krásy a její doménou jsou zejména vysoce kvalitní plátýnkové masky.

Plátýnkové masky KORIKA obsahují velké množství účinných látek, které se liší podle druhu každé z nich. V maskách KORIKA tak můžete nalézt například protein z hedvábí, červený ženšen, extrakt z lékořicového kořene, levanduli, liči, aloe vera nebo vodu z ledovce či bambucké máslo.

Tři řady plátýnkových masek od značky KORIKA jsou zaměřeny na různé typy pleti. Korean Heritage je prémiová kolekce, kterou ocení zejména ženy, které chtějí vyzkoušet vzácné ingredience, revitalizovat a rozjasnit svou pleť. Řada NaturBeauty zahrnuje různé druhy masek, jejichž hlavním benefitem jsou přírodní extrakty a voda z ledovce. Masky z kolekce SciBeauty odráží současné trendy v asijské kosmetice a nabízí masky nejen na obličej, ale i na ruce, nohy a rty a zajišťují tak kompletní péči.

Recenze KORIKA Tools massage globes2