Kérastase K V.I.P.

pudrový sprej pro efekt tupírovaných vlasů

5×
Kérastase K V.I.P. pudrový sprej pro efekt tupírovaných vlasů
Kérastase K V.I.P. pudrový sprej pro efekt tupírovaných vlasů
250 ml

Kód: KER1490 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Kérastase K V.I.P.
250 ml

Popis produktu Kérastase K V.I.P.

Popis:
Kérastase představuje revoluci v stylingové úpravě vlasů! Neobyčejný pudrový sprej Kérastase K v okamžiku dodává vašim vlasům perfektní objemný účes. Vaše vlasy už nikdy nebudou zplihlé! Speciální složení kombinuje účinky minerálního prášku a fixujících polymerů, díky kterým lehko dosáhnete i těch nejobjemnějších tupírovaných účesů.

Účinky:

  • silná fixace účesu
  • výrazný objem
  • 24hodinová výdrž
  • jednoduchá aplikace

Složení:

  • směs minerálního prášku a fixujících polymerů – zaručuje nadýchaný objem na celý den

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Aplikujte do suchých nebo ručníkem osušených vlasů. Před použitím dokonale protřepejte. Pro maximální účinek stříkejte pudrový sprej Kérastase ze vzdálenosti 10 cm na kořínky vlasů a ze vzdálenosti 20 cm na délky vlasů. Následně vytvarujte požadovaný účes.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
větší objem vlasů

O značce Kérastase

Kosmetika Kérastase je jednou z nejluxusnějších značek vlasové péče. Její historie se začala psát v roce 1964, kdy v laboratořích kosmetického giganta L'Oréal vznikla první produktová řada tohoto názvu.

Na vývoji šamponů, kondicionérů, olejů a jiných výrobků značky Kérastase se podílí více než 700 vědců z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase klade velký důraz na důkladné testování, přičemž spoléhá především na metody in vivo. Hodnotící centrum v Paříži (jediné svého druhu na světě) zaměstnává 60 odborníků, kteří mají k dispozici více než 8 000 dobrovolníků.

Kérastase nabízí speciální přípravky skutečně pro všechny typy vlasů (oslabené, zralé, suché, mastné, normální, vlnité apod.), jež s oblibou používá řada profesionálních kadeřníků. Mezi tváře Kérastase patří například britská supermodelka Kate Moss.