JoicoK-PAK Professional čisticí přípravek po barvení

Joico K-PAK Professional čisticí přípravek po barvení
Joico K-PAK Professional čisticí přípravek po barvení
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 194

Ušetříte 39%
1000 ml
719

Kód: JOI02119 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
ochrana barvy, ochrana proti vnějším vlivům
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Joico

Americkou společnost Joico International založil v sedmdesátých letech minulého století Steve Stefano - licencovaný kosmetik a majitel úspěšné sítě beauty studií v Jižní Kalifornii.
Její současná generální manažerka a senior viceprezidentka Sara Jones začínala svou kariéru jako řadová kadeřnice. Díky svým mimořádným schopnostem se však rychle vypracovala mezi přední odborníky na péči o vlasy. Vzhledem ke své minulosti má velmi dobrý přehled o tom, co spotřebitelé od kvalitních kondicionérů, šamponů, pěnových tužidel a ostatních vlasových výrobků očekávají. Jejím mottem je „v každém salonu, v každém domově - vše pro lásku ke kráse“.
Dnes je Joico součástí Shiseido Group a může se chlubit několika inovativními produktovými řadami zahrnujícími desítky špičkových výrobků. Zajímavé jsou například regenerační masky či rychleschnoucí spreje. Joico si „zahrála“ v The Hunger Games a kromě celebrit si ji oblíbilo také mnoho profesionálních stylistů.
Značka Joico jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po nádherných a zdravých vlasech, rádi zkoušejí nové účesy, shánějí přípravky, které nemají pouze dočasný efekt, ale dokážou poškozené vlasy skutečně opravit.

Recenze Joico K-PAK Professional