Jericho Body Carelešticí blok na nehty

8×
Jericho Body Care lešticí blok na nehty
Jericho Body Care lešticí blok na nehty
lešticí blok na nehty

Kód: JER0569 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Jericho Body Care

Leštící blok na nehty JERICHO Body Care díky svému jemně drsnému povrchu šetrně zbrousí svrchní vrstvu nehtu, odstraní tak odumřelé buňky a povrch nehtu vyhladí a naleští pro upravený, zdravý a pěstěný vzhled.

Vlastnosti:

  • povrch šetrně obrušuje svrchní vrstvu nehtu
  • nehtům dodá vysoký lesk a pěstěný vzhled
  • vyhlazení svrchní vrstvy zamezuje štěpení nehtů

Jak aplikovat:
Povrch čistých a suchých nehtů jemně obrušujte drsnou plochou bloku, dokud nedosáhnete vysokého lesku.

O značce Jericho

Značka Jericho patří do portfolia izraelské společnosti Paloma Death Sea, která byla založena v roce 1982. Jericho jako první začala vyrábět léčebné přípravky a kosmetiku obsahující minerály, soli i bahno z Mrtvého moře.

Mrtvé moře je bezodtoké slané jezero, jehož voda je bohatá na obrovské množství minerálů, jako je například hořčík, vápník, draslík, železo a mnoho dalších. Vysoký obsah minerálů ve vodě Mrtvého moře pomáhají zmírnit stres i napětí, vyhlazují a zjemňují pokožku a v neposlední řadě tiší bolesti svalů či kloubů.

Šampony, mýdla a krémy Jericho mají mimořádné hojivé účinky. Proto jsou často doporučovány pacientům s lupénkou, ekzémy a dalšími kožními nemocemi. Veškeré produkty procházejí přísným dermatologickým testováním, které neprobíhá na zvířatech.

Značka Jericho jistě zaujme všechny, kteří se chtějí zbavit nepříjemných problémů s pokožkou, shánějí prvotřídní a finančně dostupnou anti-alergenní kosmetiku nebo chtějí zpomalit proces stárnutí.  

Recenze Jericho Body Care