Jericho Body Care

leštící blok na nehty

7×
Jericho Body Care leštící blok na nehty
Jericho Body Care leštící blok na nehty
Jericho Body Care leštící blok na nehty
Jericho Body Care leštící blok na nehty
645

Ušetříte 91%
leštící blok na nehty
59

Kód: JER0569 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Jericho Body Care
leštící blok na nehty | 59

Popis kosmetiky Jericho Body Care

Leštící blok na nehty JERICHO Body Care díky svému jemně drsnému povrchu šetrně zbrousí svrchní vrstvu nehtu, odstraní tak odumřelé buňky a povrch nehtu vyhladí a naleští pro upravený, zdravý a pěstěný vzhled.

Vlastnosti:

  • povrch šetrně obrušuje svrchní vrstvu nehtu
  • nehtům dodá vysoký lesk a pěstěný vzhled
  • vyhlazení svrchní vrstvy zamezuje štěpení nehtů

Jak aplikovat:
Povrch čistých a suchých nehtů jemně obrušujte drsnou plochou bloku, dokud nedosáhnete vysokého lesku.

O značce Jericho

Značka Jericho patří do portfolia izraelské společnosti Paloma Death Sea, která byla založena v roce 1982. Jericho jako první začala vyrábět léčebné přípravky a kosmetiku obsahující minerály, soli i bahno z Mrtvého moře.

Mrtvé moře je bezodtoké slané jezero, jehož voda je bohatá na obrovské množství minerálů, jako je například hořčík, vápník, draslík, železo a mnoho dalších. Vysoký obsah minerálů ve vodě Mrtvého moře pomáhají zmírnit stres i napětí, vyhlazují a zjemňují pokožku a v neposlední řadě tiší bolesti svalů či kloubů.

Šampony, mýdla a krémy Jericho mají mimořádné hojivé účinky. Proto jsou často doporučovány pacientům s lupénkou, ekzémy a dalšími kožními nemocemi. Veškeré produkty procházejí přísným dermatologickým testováním, které neprobíhá na zvířatech.

Značka Jericho jistě zaujme všechny, kteří se chtějí zbavit nepříjemných problémů s pokožkou, shánějí prvotřídní a finančně dostupnou anti-alergenní kosmetiku nebo chtějí zpomalit proces stárnutí.