Přejít na hlavní obsah

Zbavuje otoků, rozjasňuje a oživuje unavené oči!

IRIS™ 2 je neinvazivní, rychlý, účinný a ultrahygienický oční masážní přístroj schválený oftalmology a inspirovaný starodávnými lymfodrenážními technikami poklepáváním prstů praktikovanými v Asii, které švédská značka FOREO zmodernizovala patentovanými masážními pulzacemi T-Sonic™.

Seznamte se s IRIS™ 2

Přístroj IRIS™ 2, který je vytvořen tak, aby dokonale ladil s očními konturami, zvyšuje účinnost vaší pečující kosmetiky tím, že zvyšuje vstřebávání aktivních složek a vtlačuje je hluboko do pokožky, kde nejlépe fungují.

Akupresura poklepáváním prstů – působí na zvýšení lymfatické drenáže, pomáhá redukovat výskyt tmavých kruhů a osvěžuje unavené oči. Pomáhá také uvolnit napětí v obličejových svalech způsobené únavou očí z obrazovek a čtení malých písmen.

Pulzace T-Sonic™ - dodávají jemnou masáž očnímu okolí, pomáhají zvýšit zářivost očních kontur a redukovat výskyt vrásek a jemných linek, což vede k pevnější pleti.

Co pro vás IRIS™ 2 dělá?

 

✔ Snižuje otoky a známky únavy 

✔ Vyhlazuje vrásky a jemné linky  

✔ Zvyšuje absorpci složek oční pečující kosmetiky

✔ Snižuje výskyt tmavých kruhů 

✔ 8 intenzit, vestavěný časovač, bezdrátový 

Jak používat?

1.Začněte s čistým a suchým obličejem. Pak si kolem očí naneste tečky libovolného očního produktu dle vašeho výběru.

2.Stisknutím univerzálního tlačítka zapněte IRIS™ 2. Intenzitu můžete upravit tlačítky + a -. Chcete-li masáž T-Sonic™ deaktivovat, stiskněte univerzální tlačítko ještě jednou.

3.Jemně zatlačte IRIS™ 2 pod vnitřní koutek oka a klouzejte pod a kolem kontury očí po dobu 30 sekund. Poté opakujte na druhém oku.