Guerlain Shalimar

sprchový gel pro ženy 200 ml

Guerlain Shalimar sprchový gel pro ženy 200 ml
Guerlain Shalimar sprchový gel pro ženy 200 ml
200 ml

Kód: GUR1208 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Hlídání dostupnosti zboží

Guerlain Shalimar
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Guerlain Shalimar

Shalimar je vůní, která v sobě nese příběh lásky císaře Shahjahana a jeho ženy Mutaz Mahal. Očaruje vás citrusovými tóny bergamotu a citronu, které lehce objímají květinové srdce, jehož akordy směřují alejí sladké vanilky a kořeněného aromatu kadidla, aby tak daly vyniknout jedinečnosti tohoto parfému.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Shalimar

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!